şükela:  tümü | bugün soru sor
 • parfum diye araba kokusu satan internet sitesi.
  "banane" diye de bi koku yapmislar. muz kokusuymus. bi muza benzemiyo amk.
 • (bkz: vedat ozan)
 • milyon tane kokunun
  karışımından hoşlananlar
  uzak dursun.

  bu site
  saf ve olgun kokulara
  düşkün yetişkinler içindir.
 • ıhlamur, gardenya, menekse, karanfil, sumbul kokularini denedim ve memnun kaldim, beyaz misk, amber ve sandal agaci kokularina bayildim...

  net kokulardan hoslananlar icin mukemmel bir site. sadece tek bir sey kokmak isteyenler muhakkak denemeli. ustelik kokulari gayet kalici ve keskin. ne koktugunuz net olarak anlasiliyor ve koku gayet uzun sure devam ediyor.
 • bugün keşfettiğim, zilyon tane sade sakin koku barındıran site. misk evet.
 • kendi deyimleriyle amacı, "karmaşık bir dünya olarak görülen parfüm dünyasının temel ögeleri
  olan parfüm notalarını basite indirgeyerek kullanılabilir hale getirmek, bu yolla da koku duyusu konusunda
  bilgi ve bilinci arttırmak" olan marka. kokucuk, kompleks bir parfümü oluşturan tek bir notadır. tek bir kokucuğu kullanabileceğiniz gibi karıştırarak kendi parfümünüzü kendiniz yapabilirsiniz. tabii bu her zaman iyi sonuçlar vermeyebilir.*ama koku atölyesinin çalışanları o kadar tatlıdırlar ki her türlü sorununuzla ilgilenirler. kargo şirketiyle *yaşadığım problemi çözmekten tutun da kokusu ağır gelen kokucuğu nasıl kullanılabilir hale getirebilirim gibi sorularıma hemen yanıt verdiler. sonuç olarak aldığınız kokucukları beğenebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz ama çok güzel bir alışveriş tecrübesi yaşayacağınıza eminim. ayrıca aldığınız kokucukla beraber mail atıp rica ederseniz mutlaka tester da gönderirler.
 • taksim'de bir atölyeleri var. parfüm yapma dersleri veriyorlar.

  ayrıca sade ve tekil kokular üretip satıyorlar.

  fiyatlar parfümün gramajına göre bence pahalı.

  parfümler el yapımı onu da belirteyim.

  yani hiç kokulara ayaklarını falan sürmüyorlar sadece elle.
 • yeni keşfettiğim koku sitesi. yasemin kokusuna ben bayıldım ama ağır bulup bayılan da oldu. mandalina aynı mandalina, oda kokusu olarak kullanıyorum. papatya, beyaz misk, sandal merak ettiklerim arasında. uzunca bir süre ultraviolet kullanmış , iki üç yıldır hiç parfüm kullanmayan bünyemi kokular alemine yeniden sokmuştur.