• ya arkada$im,
    hep derlerdi bize kucukken
    sakin cok koklamayin bu silgileri aman haa
    kimyasal bu bagimlilik yapar hede hodo
    e karde$im bally`nin bile bagimlisi varda bu meretin niye yok?
    hem aliyosun aylarca kokuyo
    gayet ekonomik bi uyu$turucu yani?
    surumden mi kazanamiyosunuz nedir yani bilelim, ya$imiz oldu e$$ek hala anlayamadim ben bunu
  • zamanında üstünde arı maya resmi olan yeşil pempe ve sarı renkli silgiler vardı.en güzeli yeşiliydi elma elma kokardı.kanser yapıyo filan diyolardı abuk subuk ama hiç elma kokulu silgiden kanser olanı duymadım.cikletten çıkan dövmeler için de uyuşturuculu diyolardı zaten
  • inanamiyorum ama kokulu silgi dendiginde ben de de ari maya `li olan ye$il bi silgi canlanir kafamda hep. demek o siralar pek yayginmi$, adel markaydi galiba
  • ari mayali silgilerin en guzel kokani sari olaniydi, ama pembe ve ye$ili de guzeldi. kucukken (ilkokul 1'de) silgimi yerlere atip oğlanlara toplattirirdim. kokulu silgi bana hep etrafta silgimi bulmak icin ko$u$an minik cocuklari hatirlatir.
    artik satmiyorlar maalesef.
  • kokulu silgiler koklama bagımlılıgı yaptigi icin kaldirmasina ragmen cok gusel silerlerdi ve hakkaten de bagimlilik yapacak kadar gusel kokarlar.
  • yogun, bayik bi kokusu vardi aslinda bi sure sonra bogacak gibi olurdu. ne kokusu**** oldugunu cok merak ediyorum.
  • sanirim en guzel kokanlari ye$il, uzerinde kelebek veya arimsi bi canli olanlariydi.. onlar "koklama kaka ogg" dedikce biz daha fazla asildik burunlara, harclik almadigimiz halde nasil olduysa para biriktirip daha fazla daha fazla aldik bunlardan, sonra uclu kalem falan, gecti gitti her $ey ve koku..

edit: (bkz: ari mayali silgi)
hesabın var mı? giriş yap