• hammaddesi nedir bilmiyorum ama instagramdan anladığım kadarıyla alçı gibi bir şey olan, mevcut 10-12 silikon kalıp içine dökülerek renkli ve kokulu hazırlanıp satışa sunulan ve bu işlem herkes tarafından her yerde aynı anda yapılsa da, kalıplar birbirinin bire bir aynısı olsa da utanmadan sıkılmadan "kişiye özel" olarak nitelendirilen hede.
    14 şubat nedeniyle piyasası iyice kabardı. çingene pembesinden rozeye allı güllü pembe renkli bu şeylere akıl erdiremiyorum.
    ig açayım da bir sayfada da görmeyeyim.. mümkün değil. kendi yapmadıysa, çekilişine ayartılmış "beğendim paylaştım, bloğuna (blok evet) abone oldum, feysinden layk ettim, burdan da katıldım cnm, inşallah bana çıkar" yaltaklanmaları.. o salak taşı dağıtanda da bir havalar..
    "tmm cnm sana 3 çekiliş hakkı veriyorum sakın unf yapma görüyorum"
    ernet kılıklı bir şey muhtemelen. kanserojen olduğuna da bahse girerim.
    ne halt etmeye yapıp satıyor bunu kadınlar? ne halt etmeye satın alıp evde kimbilir ne yapıyor diğer kadınlar??
    kaz kafalı mı bütün kadınlar????

peşin edit: çok popüler bir ig hesabım var, ister istemez bu kezolar da takipçi statüsünden göze çarpıyor. özellikle arayıp bulmuyorum yani..
hesabın var mı? giriş yap