55 entry daha
  • barış manço üstadın dinledikçe insanın gözlerini dolduran şaheseri. hele ki uzak bir ülkede yaşanıyor ve sevgili ile yalnızca birkaç ayda bir görüşme imkanı bulabilen ben için kol düğmesi gibi hissettirir. akşam olunca gelir birleşme saati. heyhat elbet er ya da geç sabah olacak, ayrılmalar, yine uzaklaşmalar başlayacaktır.
  • başlığın ilk entrysine referans yapmak lazım sanırım. gerçektenden de efsanevi bir şarkı. rahmetlinin sesi belki mükemmel değildi ama yüreği, beyni, dimağı çağının çok ötesindeydi. bu şarkı farklı insanlara farklı zamanlarda farklı şeyler hissettirebiliyor. kalbinizin derinliklerinde hiç bilmediğiniz noktalara dokunabiliyor. herkes şarkının içine kendi hikayesini koyabiliyor ve bence bu mucizevi bi'şey. iyi ki bizim hayatımıza dokundun barış abi.
  • muazzam..
  • barış manço'nun en güzel şarkılarından biri.sanırım bir arkadaşıyla mı ne iddia'ya girmiş.arkadaşı kol düğmeleriyle ilgili bir şarkı yapamazsın demiş.bizim üstad da yapmış.iyi ki de yapmış.
  • barış manço'yu hayranlık derecesinde severim ama bu şarkıyı oldum olası sevmedim, sevemedim. "gelir kol düğmelerimin birleşme sa-ğa tiiiiiiiiii" nedir abi ? o güzel sözler, farklı ve uyumlu bir müzikle denenirse belki, o da bi derece
72 entry daha
hesabın var mı? giriş yap