• kolumdaki datejust ile acıdığım ve kendisine üzüldüğüm erkektir. erkek dediğinin kolunda her zaman kaliteli ve pahalı bir saat olmalıdır. hele ki koluna hiç saat takmayan omega bir tayfa var* ki bunlar evlerden ırak.

kolunda pahalı bir saati olmayan erkeklerin çoğu hayatlarında güzel bir kadının eline bile dokunabilmiş değiller ve bu durum beni çok üzüyor. bana arada mesaj atıyorlar ve sorunun ne olduğunu merak ediyorlar.

canım kardeşlerim; sorun statü, sorun zevk ve estetik anlayışınız. ve bütün bunları toparlamak için yapmanız gereken tek şey bir rolex, hadi o olmadı bir breitling. alfa erkek olmanın yolu; güzel kadınlarla birlikte olabilmenin, iyi ilişkiler kurabilmenin, toplumda saygı görebilmenin yolu ilk önce kaliteli bir saatten geçer sevgili sözlük yazarı arkadaşlarım.
  • kolundaki saatin değeri 10 bin tl'den pahalı olanların bir çoğu, kendine değil kolundaki saate güvenen erkeğimsilerdir.
  • (bkz: steve jobs)
  • kolundaki saati çıkarınca 5 kuruş etmeyecek insan hezeyanı.

bu da erkeğin gold diggeri sanırım, aklı fikri pahalı şeyler.
  • (bkz: casio f-91w) saatim ile çürüttüğüm hededir. *

zamanında en güzel sevgililerimi hep kolumda ucuz casio saatler varken yaptım ya la.
    daha pahalı/kaliteli saatler takarken ise yüzüme bile bakmadılar amonyum sülfat. hatta amca felan bile demeye başladılar. yaşlanmanın, göt göbek salmanın hiç bir etkisi yok tabii. bunlar hep saatten oluyor gencolar. pahalı saati gören başlıyor amca demeye !

alfa erkek kalmak istiyorsanız casio f-91wdan şaşmayın !
  • sol framde surekli saatler uzerine entry olmasi uzerine beni dusundurten erkek. aramizda ya sonunda para bulup saat almis, ya da bir turlu saat alamayan her iki turlu de ezik biri var.
  • erkek ölçümkıstası değildir. 100 tl'lik casio'da takıyorum 20k lık tag'de takıyorum. akıllı saatim de var rolex de. hangisine göre neyi değerlendireceksin acaba. saat bütçenin çok dışında bir merak ve hobidir. ne saatler gördüm dışında insan yok.
  • sabah sabah sağlam güldüren başlıktır, yazanın eline koluna sağlık.
    insanoğlu yüzyıllardır edebi eserler ortaya koyuyor ama ben böyle bir şeyi daha önce hiç görmemiştim. teşekkürler yazar adam.
  • sözde saat fiyatının konuşulmasını eleştirip, kendi saatlerinin fiyatını söyleyen görgüsüzlerin doldurduğu başlık.
    maaşınızı da yazsaydınız ya la.
  • (bkz: saatim yok tam olarak bilemem)

ah be güzel abim ah.
hesabın var mı? giriş yap