şükela:  tümü | bugün
  • ankaralı bir motovlogcu kardeşimiz. ankara'nın hemen her yerinde motorla gezip maceralarını derliyor. her an kendimi görecekmiş gibi izledim videoları. muhabbet de güzel. senden benden birisi. hem olgun oturaklı mantıklı birisi hem yeri geldiğinde serseri yönü de var..

yolu açık olsun.

edit: bir de aynı ekolden "los angaras" diye bir dayı var. o biraz daha hırpani bir kurye arkadaşımız. ikisi de güzel.
  • kesinlikle göz atmanız gereken youtube kanalı
    bir tanısanız siz de çok seversiniz :)
    merak mı ettiniz o halde tıklayın > kolaçan
  • ıraklı türkmen çocukla muhabbeti, yolda bulduğu yavru kediyi sahiplenmesi, yolda kalanlara etrafta pet şişe arayarak yardımı, türkmenlere yardım organizasyonunda bulunması gibi daha birçok sebepten kendini adam gibi adam ve en önemlisi 'insan' olarak gördüğüm bir abinin motovlogu. yenidoğan mahallesi survival videosu ile tanıdım hatta orta refüj dönüşünde benim bile bir an götüm attı aha kestiler diye.

sosyal medya hesapları takip edilmesi gereken dolu insanlardan. ankara'da yaşayan bir atatürkçü vatansever kendisi:) serseri, ergen ya da şekilci değil. izlenme kaygısı reklam kaygısı olmadan çekiyor videolarını. bir gün motora başlarsam bu videoların büyük etkisi olur.

youtube kanal bağlantısı
    https://www.youtube.com/…l/ucrlypc8t3mfzhxcslzf-lig
  • ankara'lı motovlog, ankara şivesi ile çok komik sunumlar yapıyor, çoğu zaman gülmek için açıyorum.

motor ve başka birşey tanıtımları o kadar iyi değil (kimse aea gibi de motorları anlatmıyor zaten)
    fakat siz bide kolaçan'ı ankara sokaklarını gezerken dineyin;
    mesela en çok güldüğüm vidyosu;
    https://youtu.be/4h9knepk8h4
    diğerleri için;
    https://youtu.be/dl_fit86nsa
  • aynı zamanda sözlük yazarı olan bir angara beyefendisidir.

büyük keyifle izleten , kültürü , konuşmaları ve yorumları efsane olan adamın hasıdır.

youtube videolarını kaçırmayın.
  • ankara'nın yarısı tanıyor galiba bu adamı. her videosunda bir dünya adamla selamlaşıyor. motovlogları sıkıcı bulurdum ama bu abinin hiç sıkıcı bir tarafı yok, üstüne videolarını izlemek keyif veriyor, sohbeti hoş birine benziyor.

tekeri her daim yere düz bassın, iyi bir abimiz.
  • bugün izledim videolarını. ilginç bir şekilde kendisine bağlıyor. yalnız benim merak ettiğim birşey var. bir kurye ile konuşurken ben çalışmıyorum geziyorum dedi. acaba nasıl geçiniyor :) gece gece neden dert olduysa :)
  • motor kullanırken çektiği sohbet videolarını beğendiğim bir abimiz. eskiden barkın bayoğlu'nun videolarının hastasıydım. altınlı gece olsun, motosiklet sürüş teknikleri olsun... beni ve birçok motosiklet tutkunu kişiyi motosikleti sevdiren kişidir belki altın elbiseli adam. ancak barkın abinin vefatından sonra bir boşluğa düştüm. uzun bir süre motosikletime bakamaz oldum. motosikletle ilgili hiçbir şey okumaz, izlemez oldum.

derken geçen sene sanırım bu motosiklet videoları çeken kolaçan'ı gördüm. beni tekrardan motosiklete bağladığını söyleyebilirim. sohbetini oldukça sıcak ve samimi buluyorum. başarılar kolaçan!
  • kendisiyle karagöl videosunu çektiğimiz motovlogger. oldukça zevkli bir gündü. kendisi ve kanalından bahsedecek olursam alışılmış ergenlerin aksine yeri geldiğinde usta yeri geldiğinde abi apiçilikten uzak efendi biri. severek izlerim
  • asıl adı ne biliyor musunuz? mevlüt.