şükela:  tümü | bugün
 • saat 8e randevu verip mesai saati olan 8:30dan önce işlem yapamayan hastane.

  en erken randevuyu istedim telefonla. randevu tamam da hastanede kimse yok. hatta doktor bile burada. muhabbet ediyoruz bir yandan * 7 de geliyormuş. allahtan 7ye randevu almamışım dedim. gül gül öldük.
  kayıtları acilde açıp muayene olacağım. hadi bismillah
  inşallah.

  edit: otopark paralı, 15tl. hastalardan almayın bari.
 • saat 9.15 de acilden giriş yapiyorum ufak bir tedavi sonrasında iç hastalıklarına sevk işlemi yapılıyor saat 10.30 ve hala tedavi için bekliyorum. acilden gelen hastaya herhangi bir önceliği olmayan sorumsuz bir hastane doktorun yanına giren yarım saat çıkmıyor devlet hastanesi ile burası arasında bir fark kalmıyor doğal olarak paramızla rezil oluyoruz.
 • ticarethaneye dönmüş sözde sağlık kuruluşu. vale ücreti ilk 15 dakika ücretsiz sonrasında 15 tl. 112 ile devlet hastanelerinde yer olmadığı için acile sevk edilen anneannemizi yoğun bakımdan 24 saat içerisinde çıkarıp geri kalan tetkiklere oda da devam etmeliyiz diyen ve hastanın oda ücretine günlük 2 bin tl fiyat biçen hastanedir.

  not: son 2 sene de hastamızı aynı şikayetler ile yine 112 aracılığı ile farklı özel hastanelere sevk ettikleri de oldu. ama hasta gelişim göstermeden kimse bizi apar topar yoğun bakımdan çıkarmamış ve bu derece fahiş oda ücreti talep etmemişti.
 • geçen hafta ameliyat olan eşimin patoloji sonucu için arıyorum. santral polikliniğe aktarıyor, poliklinik laboratuvara laboratuvar santrale... sonra hepsi birden laboratuvara... müşteri memnuniyetini arayıp durumu anlattım. özel olarak ilgilenip döneceğiz, dediler. sonucu alalı 1 saat oldu daha özel olarak ilgilenip dönecekler.

  çalışanlar gerçekten çok iyi ama gerisi gayetle tırt. eşşek yüküyle para alıyorlar bide