şükela:  tümü | bugün
 • saat 8e randevu verip mesai saati olan 8:30dan önce işlem yapamayan hastane.

  en erken randevuyu istedim telefonla. randevu tamam da hastanede kimse yok. hatta doktor bile burada. muhabbet ediyoruz bir yandan * 7 de geliyormuş. allahtan 7ye randevu almamışım dedim. gül gül öldük.
  kayıtları acilde açıp muayene olacağım. hadi bismillah
  inşallah.

  edit: otopark paralı, 15tl. hastalardan almayın bari.
 • saat 9.15 de acilden giriş yapiyorum ufak bir tedavi sonrasında iç hastalıklarına sevk işlemi yapılıyor saat 10.30 ve hala tedavi için bekliyorum. acilden gelen hastaya herhangi bir önceliği olmayan sorumsuz bir hastane doktorun yanına giren yarım saat çıkmıyor devlet hastanesi ile burası arasında bir fark kalmıyor doğal olarak paramızla rezil oluyoruz.
 • geçen hafta ameliyat olan eşimin patoloji sonucu için arıyorum. santral polikliniğe aktarıyor, poliklinik laboratuvara laboratuvar santrale... sonra hepsi birden laboratuvara... müşteri memnuniyetini arayıp durumu anlattım. özel olarak ilgilenip döneceğiz, dediler. sonucu alalı 1 saat oldu daha özel olarak ilgilenip dönecekler.

  çalışanlar gerçekten çok iyi ama gerisi gayetle tırt. eşşek yüküyle para alıyorlar bide
 • özel hastane fiyatına devlet hastanesi eziyeti burada. sıra bekleme, sıra kavgası, randevu saatlerinin en az yarım saat sarkması.
 • bugün acil bir şekilde hastaneye bağlanmam gerekiyordu. internetten hastanenin iletişim bilgisini bulup aradım. 19 dk bekledim bağlanamadım. 444’lü numarayı aradım şişli hastanemizin santraline bağlıyoruz dediler bi 13 dk daha bekledim yine bağlanamadım. tekrar 444’lü numarayı aradım durumu izah ettim bizim de yapabileceğimiz bir şey yok dediler.

  özetlemek gerekirse; acil bir durum olur da bağlanmanız gerekirse mümkün değil bağlanamıyorsunuz.
  genel olarak ise 10 üzerinden 3 puan verebilirim.
 • bazı doktorlar randevularına sürekli yarım saat kırk beş dakika geç geliyorlar ve hiçbir açıklamaları yok. ciddiyetsiz adamlar var özellikle genç nesiller arasında. elinde telefon seni hikayeden dinliyor ondan sonra yanlış tedavi sonucu benim gibi fakülte hastanelerinde sürünmece. e ne anlamı kaldı. kendinizi toplayın yoksa müşteri kaybedersiniz.
 • gelen insanlara tedavi edilecek hasta değil, para kopartılacak müşteri gözüyle bakan, 39.5 ateşle götürülen küçük bebeğe, sigorta kapsamına girmesine rağmen, sadece bir kaşık şurup verip, muayene ücretiyle birlikte 300 lira alan, kan emici aşağılık insanların para tuzağı mekanı.

  gitmeyin.
 • asansörleri kağnıdan yavaş olan hastane. hastalığın asansörde zamanla geçmesini bekliyorlar galiba
 • kardeşim trafik kazası sonucu bu hastanenin acil servisine götürülmüş.
  mr, bt, röntgen çekildi, kan tahlilleri yapıldı. taburcu işlemleri için 5 kuruş para ödenmedi.
  özel hastanelerin hasta kabul işlemlerini (provizyon) acil girişiyle yapmayınca kol gibi fatura çıkardıkları biliniyor. bu hastanede böyle bir durumu yaşamadık.
  haaa ama ilaçları hastane karşısındaki eczane ücretli kaktırmaya çalıştı. neymiş reçetenin barkodunda "adli vaka" yazıyormuş. adli vaka tamam da cezaevinde yatan hükümlü/tutuklu durumu değil, trafik kazası. bunu da eczane personeline belirtince ilaçları sgk'dan verdi.
  belki okuyan birinin işine yarar diye burada bulunsun.