• software as a service matığıyla bir çalışan insan kaynakları yönetim sistemi.

https://kolayik.com/
  • 2000 müşteriye kadar ulaşabilmiş startup. son yatırımcıları 500 istanbul ve kworks.
  • eger haberlerde gectigi gibi sadece 2 yatirim aldilar ise;
    --girişimin kurucu ortağı efecan erdur‘dan aldığımız bilgiye göre haziran 2015’te gerçekleştirilen değerleme üzerinden girişime yüzde 10’luk hisse karşılığında toplamda 200 bin tl yatırım yapıldı.
    --girişim; 1,1 milyon tl (292 bin tl’si gba’dan olmak üzere) değerindeki yatırım sonrasında 6 milyon tl değerlemeye ulaştı.

su an sirketin %26.5 i yatirimcilarin. ılk turda yuzde 10, ikinci turda da dilusion ile birlikte toplamda %26.5 vermisler. eger key employee'lere de %15 vermislerse(genelde bu oranda oluyor), kuruculara %58.5 kaliyor. bunu niye hesapladim simdi? canim sikildi ondan
  • kurucuları cana yakın insanlar olmasına karşın garip bir iş görüşmesi süreci yaşadığım şirket. insan kaynakları yönetimi konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duydukları aşikar. :)

genel olarak süreci değerlendirdiğimde bende olumlu bir hissiyat uyandırdığını söyleyemem.
  • son yatırımıyla 50milyon tl değerlemeye ulaştıkları söyleniyor.
  • tam da yapmak istediğim şeyi yapan kuruluş. hikayeleri çok etkileyici. başarılarının devamını diliyorum
  • qnb finansbank ile yaptıkları iş ortaklığı ile dijital köprü kampanyasında sunulan hizmetlerden biridir.
  • eksim ventures liderliğinde gözde tech ventures, maxis yenilikçi girişim sermayesi yatırım fonu, aktif ventures mindvest fonu ve galata business angels’ın katılımı ile 1.9 milyon dolar yatırım alan girişim.
hesabın var mı? giriş yap