şükela:  tümü | bugün
  • ilk duyduğumda bambaşka bir şey zannettiğim kuaförlerden randevu almayı sağlayan bir uygulama.
    insanın aklına türlü türlü şey geliyor, happy ending masajları vs. ama kuaför osmanlar, kaş uzmanı firdevsler falan çıktı. ne umdum ne buldum shdsjgjs
  • isminin hakkını vermeyen site.

bir umuttur yaşamak.
  • oldukça kullanışsız ve içerisinde yalan dolan fake salon hesapları bulunduran kalitesiz site.
  • türkiye'deki start-uplar ne alemde, kalite nasıl diye merak ederken denk geldiğim uygulama/site. gerek isim olsun, gerek uygulaması olsun, gerek de sitesi olsun, türkiye'den çıkan start upların çoğunun nede kalitesiz olduğunu bir kere daha göstermiştir bana. zaten kompleks bir sistem yok, işin teknik kısmı oldukça basit, tek yapılması gereken ui/ux ve adam akıllı bir isim bulmak, bu kadar basit şeyleri yapmaktan nasıl aciz kalabiliyorlar anlayabilmiş değilim. bu zihniyetle kolay gelsin diyorum kendilerine. yakında biri çıkar düzgün bir isim ve dizaynla gelip marketi ele geçirir, bu arkadaşlarda neden başarısız olduk diye düşünür muhtemelen.