şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk duyduğumda bambaşka bir şey zannettiğim kuaförlerden randevu almayı sağlayan bir uygulama.
    insanın aklına türlü türlü şey geliyor, happy ending masajları vs. ama kuaför osmanlar, kaş uzmanı firdevsler falan çıktı. ne umdum ne buldum shdsjgjs
  • isminin hakkını vermeyen site.

    bir umuttur yaşamak.
  • oldukça kullanışsız ve içerisinde yalan dolan fake salon hesapları bulunduran kalitesiz site.
  • türkiye'deki start-uplar ne alemde, kalite nasıl diye merak ederken denk geldiğim uygulama/site. gerek isim olsun, gerek uygulaması olsun, gerek de sitesi olsun, türkiye'den çıkan start upların çoğunun nede kalitesiz olduğunu bir kere daha göstermiştir bana. zaten kompleks bir sistem yok, işin teknik kısmı oldukça basit, tek yapılması gereken ui/ux ve adam akıllı bir isim bulmak, bu kadar basit şeyleri yapmaktan nasıl aciz kalabiliyorlar anlayabilmiş değilim. bu zihniyetle kolay gelsin diyorum kendilerine. yakında biri çıkar düzgün bir isim ve dizaynla gelip marketi ele geçirir, bu arkadaşlarda neden başarısız olduk diye düşünür muhtemelen.
  • çok yakın bir arkadaşım sayesinde gelişmelerindeb haberdar olduğum, randevu almak için kullanılan internet sitesi. kuaförde beklemeyi,sıralı sistemi ve randevu almak için de arayıp telefonda konuşmayı hiç sevmeyen biri olarak kurdukları sistemi kendime yakın buluyorum. kuaförün telefon açmasını beklemeden ve ya derdimi anlatmaya çalışmadan randevumu aldım. saati,işlemi kimden alacağımı seçtim. en güzel tarafı da gideceğim salonun fotoğraflarını ve işlemlerin fiyatlarını ayrıntılı şekilde görebilmek. randevu alıp gittiğim salonun çalışanları sanırım randevudan habersizdi, kasa-çalışan arasında bir koordinasyon sorunu vardı. randevum vardı saat 14.00’te diyerek hatırlatmam dışında bir olumsuzluğunu görmedim. arkadaşımın ısrarıyla başladığım kolay randevu yolculuğum devam edecek gibi görünüyor.
  • güzel fikir kötü uygulama