şükela:  tümü | bugün
  • http://www.kolaymama.com/ adresinden ulaşılabilen, "barınaklara bağış" bölümüyle, aldığınız mamaları dilediğiniz barınağın gönüllüsüne ulaştıran faydalı site. bugünlerde hepimizin yüz karası olan bergama hayvan barınağı için yaptığı mama bağışı kampanyasından elde edeceği gelirin de bir kısmını haysev'e bağışlayacak ve o bağış ile pek çok can ilaç ve tedavi yüzü görebilecek. ivedilikle desteklenmesine...

bergama barınağının içler acısı durumu
    kolaymama barınaklara bağış sayfası
    hayvan severler derneği facebook sayfası
  • ufak bir yardım ile sahipsiz canlara yardım eli uzatma yolu. bu dünya sadece bize ait değil, bizden beklenen ise sadece biraz da olsa yaşam hakkına saygı...
  • barınaklara mama ile bağış sistemi devam etmekte olan site. dünyada güzel insanlar da var...
  • ankara merkezli firma, sahipleri de çok nazik insanlar.
  • verdiğimiz siparişi aynı gün elimize ulaştıran güzel mi güzel bir firma. işlerini çok düzgün yapıyorlar, müşteri memnuniyetini önemsiyorlar. tercih ediniz.
  • pazartesi akşamı pire damlası siparişini salı günü öğle arası bana ulaştıran firma. ankara'dan muğla'ya bu kadar kısa sürede elime geçmesini sağlayarak taktirimi kazanmıştır.
  • şöyle bir barınaklara bağış bölümü vardır. sizin yollamak istediğiniz barınağa mama yolluyorlar. yakında havalar daha da soğuyacak. erzurum, diyarbakır, tatvan gibi barınakların ne durumda olacağını tahmin ettiğiniz yerlere imkanınız dahilinde mama yardımı yapabilirsiniz.
  • akşam sipariş ettiğim mamayı, ertesi gün jet hızında elime ulaştıran site. hızlılar yani. ayrıca paketin içinden hediye çıkması da ayrı bir güzellik...
  • harika bir şey. ailecek seviyoruz. ailemizin hiç büyümeyen 2 üyesi: köpeklerimiz de dahil.

öncelikle güzel kampanyalar ve indirimler yapıyorlar. 50 tl üzeri alışverişlerde kargoyu ücretsiz yolluyorlar ki evcil hayvan sayınız çoksa ve dolayısı ile toplu sipariş veriyorsanız bu harika oluyor. gönderileri çok hızlı. 1 günden fazla beklediğim henüz olmadı. ertesi gün kapınızda olacak şekilde yolluyorlar, gerisi tamamen seçtiğiniz kargo şirketi ile alakalı.

bir de barınak yardımı yapma imkanı veriyorlar. yenilir bunlar resmen.
  • kuzenimin kedisi shila'nın memnuniyetini klavyemin üzerine tüneyerek gösterdiği eticaret sitesi.

iletisime geçmek isteğinizde muhattap bulabilmek ve gösterilen alaka ile muadillerinin önündedir.