şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu siteyi neden daha önce keşfetmediğimi kara kara düşünüyorum. gördüğüm en kolay uçak bileti alma şeysi lan, bayramda bir yere gitmeye hiç niyetim yokken kendimi artvin'e gitmeye karar vermiş bulundum. yoktan yere tatil yapacağız hay amına koyayım, insanı bilet almak için cezbediyorlar durup dururken.

  site de burada efendim, bilet ihtiyacınız varsa, bana yaradı size de yarayabilir:
  https://www.kolayyolculuk.com/
 • los angeles'a da bilet bulunabiliyor. hayır faydasız iş yaptı dedirmek istemem, merak ettim önümüzdeki bir tarihe arattım;

  http://i62.tinypic.com/2zgx636.png
  bizde yalan yok.
 • demin londra'ya bilet bakarken başımdan ilginç bir olay geçti. istediğim bileti ucuza buldum diye seviniyorum, bileti almak için babamın kredi kartı bilgilerini girdim. (bkz: okuyom ben yaa) yalnız kod geldiği sırada babama ulaşamadım ve bir daha verileri girmek zorunda kaldım. ancak aynı bilet 37 lira zamlanmıştı bir anda, tam ağız dolusu küfürlere hazırlanırken burdan bir hanımkız aradı bir sorun yaşadınız herhalde diye ve ben istemeden indirimi yaptı. evet belki önemsiz görünebilir ama, böyle küçük şeyler fark yaratıyor. marka değeri de kalite de böyle oluşuyor. cin ali gibi çakal çukalın dolu olduğu bir ortamda böyle basit bir jest beni kandırmaya yetti açıkçası. tavsiye ettim gitti..
 • çok düzgün çalışıyorlar. bilet fiyatları da diğer sitelere göre düşük. düzenli olarak kullanıyorum, hiç yamuklarını görmedim. herkese tavsiye.
 • bence baya olmuş bilet sitesi. tam rekabet piyasasının güzelliklerinden birisi de hizmeti üste taşıyacak yeni oyuncuların rahatlıkla piyasa girebiliyor oluşu. şimdilik memnunum kendilerinden.
 • skyscanner da 250tl ye bilet diyor, siteye yönleniyor orda bilet 350tl.
  yemezler.
 • hayatımda ilk kez, uçak biletini uçuş firması sitesi harici bir yerden aldıran site. hep skyscanner kontrolu yapar, firmanın kendi sitesinden çakarım biletimi.

  ancak dün alacağım uçuşa, yaklaşık 25% daha ucuz bir fiyat verdiği için buradan aldım biletimi. uçuşumda aktarma da var. her türlü test var yani.

  bakalım nolcak.

  edit: özel sebeplerden ötürü uçuşumu iptal etmek zorunda kaldım. havayolu bilet kuralları gereği, biletimi açığa aldılar. hiç bir zorluk yaşamadım. gayet kolay bir şekilde işlemi hallettim. biletimi tekrar almak istediğimde neler olucak, onu da 1 sene içinde görücez.
 • skyscanner'da devamlı en ucuz fiyatla karşıma çıkan site.

  işin şaşırtıcı olanı direkt kendilerine girince fiyatların daha da ucuz olması...

  bence siz de bilet almadan önce bir göz atın

  https://www.kolayyolculuk.com/
 • an itibariyle buradaki yorumlara güvenip bir adet antalya - ankara bileti almış bulunmaktayım. haydi bakalım hayırlısı. *

  edit: hiç bir sıkıntı olmadan uçuşumu gerçekleştirdim. bence gayet güvenilir.
 • işlerini gayet düzgün ve disiplinli bir şekilde yapan, birlikte çok sık çalıştığım firma. tavsiye ederim.