şükela:  tümü | bugün
  • uyduruk can sarcan projesi.

bu çocuk boktan projeleri bulma ve yönetme konusunda bir usta.

hah bir de doğa konakoğlu. halil söyletmez de varmış.

geri kalanlar tiktokçu tayfa.

erkekleri bildiğin striptizci gibi pozlar vermişler.

bıkmadılar şu mini etekli liseli fantazili dizilerden.

yapacağınız işe şimdiden sıçıyorum.
  • bilal kalyoncu yapımı gençlik dizisi.

şu an için çekim aşamasında ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi paylaşılmamış.

instagram.
  • bu kadar çapsız insanı bir araya getirip bir şey yapmaya kalkmak için gerçekten çok şey bekliyor olmak gerek. tiktokçu ve instagram'da bot takipçi basarak popülerleşmeye çalışan ortaokul ve lise mezunu insanların oynayacağı proje.
  • twitter'da ilk gördüğümde 2005'li senelerden kalma birkaç bölümde yayından kaldırılmış kalitesiz lise dizilerini andırmış dizidir. dizide "oyuncu" namında kimse yer almıyor. sosyal medya fenomenleri, tiktokcular kimi toplamışlarsa getirmişler. inşallah netflix gibi global bir platformda yayımlanmaz.
  • daha çıkmadan ekşi hiçbir şeyi beğenmeme timi beğenmediyse şans verebileceğim dizidir.
  • ergenlerin libidosu üzerinden para kazanıp sanat icra ettiğini sanan eblehlerin projesi!!!
  • netflixde yayınlanacağını söylüyorlar inşallah öyle bir şey olmaz. üyeliğimi iptal ederim. baktılar ask101 tuttu bunlar da bi lise dizisi cikariyorlar tabiki yine 25 yaşındaki adamlar liselileri canlandıracaklar. oyuncular ise tiktokçu gencler kalite oyunculuk olmayacak yani dizide. netflixin türk kullanicisi arttikca kalitesi düşüyor. fragman tarzında bir şey izledim kızlara mini etekler erkeklere de ilginc okul kiyafetleri giydirmisler. genel kitlesi 12-17 yas arasi ergenler olur.
  • bütün tiktokçuları toplayıp dizip çekmek kimin aklına geldiyse tebrik ediyorum. korktuğumuz şeyler başımıza gelmeye devam ediyor.
  • netflix’in türk televizyonuna benzemeye başlamasına temel atacak olan çöp bir içerik. ulan ben her ay 30 lirayı bu salak saçma içerikleri görmek için mi veriyorum? gerizekalı aptal herifler, niye ben yurt dışında yapılmış olan içeriklerinizi buradan göremiyorum? bana bi onun cevabını versenize! hem göremiyorum, hem de bu salakları bize sunuyorsunuz. bu gidişle babay çekeceğim sana netflix müşteriyi aptal yerine koymaya girer bu.
  • #qualityofturkishsocialmedia

netflix türkiye'deki bok çukurunu görmüş ve buyrun buraya da sıçın demiş.
    müstahak size. umarım bu tarz yapımlar artar da iyice yuvarlanırsınız bok çukurunda. (bkz: lol)

t: bir avuç şaklaban sosyal medya fenomeni ve piyasada tutunmaya çalışan bitik oyuncuları içeren netflix yapımı dizi.