şükela:  tümü | bugün
  • wella'nın saç boyası
  • kutularının kapaklarında, direk adları bilinmeyen taş gibi hatunlar kategorisine girebilecek bayanlar görebileceğiniz boya.
    (bkz: redhead)
    (bkz: blonde)
    (bkz: brunette)
    (bkz: ne duruyorsun)
  • bakım etkili oksidasyon kremi
  • anneannelerimiz zamanında tüpleri daha yaygın kullanılırdı, kenar köşe eczanelerde hala rahatça bulunur, çok çılgın karışımlar yapmak mümkündür.
  • "alev renkleri" isimli yeni bir seri çıkarmış olan boya markası. adını sevdim.
  • vahşi kızıl isimli türü iki hafta ancak dayanıyor. komik tarafı, bir de içinden iki haftada bir kullanmak için üç kullanımlık bakım kremi çıkması.
  • saçımı yıllardır kor ateş kızılına boyadığım ve memnun kaldığım kozmetik zerzevatı. ancaaak hazretleri yeni bir seri çıkarmış ki içinde ismi aboo çektiren bir renk var ki kendisi vahşi kızıldır. özendim, heves ettim kor ateş kızılına ihanet ettim gidiverdim aldım.kapta peroksitle boyayı karıştırmaya başladığımız anda gözler,geniz,burun cayır cayır yanmaya başlıyor böyle bir baş dönmesini en son annem helayı ozon gölüne çevirdiğinde yaşamıştım ve kafam güzel olup çıkmıştım.karıştırma esnasında ve karıştırdıktan sonra boyada topaklanmalar oluştu ve kabın içindeki karışım siyah ve mor arası bi renk aldı. bindik bi alamete gidiyoz kıyamete diyerekten besmele çekip boyadık saçı. saçımdan çıkarana kadar balığa döndüm suya şampuana doydum.öyle bulaşık öyle yapışık bişi. ki lavaboya bulaştı, normalde suyu üzerine tutup da çıkardığımız boyayı bilimum deterjan ve çamaşır suyuyla anca çıkarabildik.çıkan renk kor ateş kızılından gözel olmasa da iyi. daha bi turuncumsu durdu kafamda. aradan saatler geçtikten sonra akşam eve gelip tv karşısında pineklerken elimi saçıma attığımda saç derimde topaklanmış boya kalıntılarına rasladım. saç derisine yapışmış ve can yakıyordu kendileri. haydaa koş bir daha suyun altına. ne attınız o boyanın içine renk için bilmiyorum ama kafamı sikti. bi daha mı? aslaaa!!. seni seviyorum kor ateş kızılım.
  • şöyle efsanevi bir billboard'a sahiptir.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/…3181_700b.jpg
  • 'aşk alevi' isimli saç rengimi borçlu olduğum kozmetik markası. sana minnettarım koleston. seviyorum aşkını da alevini de.
  • wellanın başarılı bulduğum saç boyasıdır. şimdilerde kutusundan boyama sonrası birinci, onbeşinci ve otuzuncu günlerde uygulanacak saç rengi koruyucu krem çıkıyor ve inanabiliyor musunuz, herbir uygulama için ayrı ayrı tam 6 adet eldiven de koymuşlar kutuya. bu incelikleri, bu düşüncelilikleri benim kalbimi kazanmaya yetti. ah caanııım düşünürmüş beniiii.
    (bkz: reklamlar)