1. koleston'un köpüren boyası. şampuan köpürtüyomuş gibi sürülüyor. randımanı krem boyadan daha iyi. ortalık batmıyor, boya değmemiş saç kütlesi yok. süper!

kutulardaki renk mankenleri farklı ama renk aynı, yanıltmasın. aşk alevi yine aşk alevi, kor ateş kızılı yine...

koleston'dan renklam ücretimi istiyorum, muhasebe faturayı göndericek efenim.

tecrübeyle gelen edit: kremden daha çabuk akıyor. hatta çok çabuk. zart diye boyarım zurt diye akarım! değer mi? değer valla. zurt diye aksa da zart diye boyuyo sonuçta. şöyle yapıcam üç boyama köpük bi boyama krem. du bakalım....
  2. koleston bu ürünüyle saç boyasında ciddi ciddi bir devrim yaratmıştır. bugün saçla başla uğraşacak vaktim olmadığı için hadi alıp deneyeyim dedim. ciddiyim saç boyamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. bu üründen sonra kuaföre gidip en az 50 tl veren benim gözümde enayiden başka birşey değildir.ayrıca hiçbir kuaförde ne marka boya kullanılıyor bilmiyoruz.

ancak böyle bir ürün yaratmışsın, kozmetik sektöründe devrim yapmışsın ve yarattığın farkındalık sıfırın altında. gariban yerli sermaye bioder 'in yarattığı farkındalığa bak, bir de buna bak. acilen reklamcınızla görüşün ve daha vurucu, uygulamanın ne kadar kolay olduğunu gösteren bir reklam yaptırtın. beceremiyorsanız gelin hayrına ben yapıvereyim size. ya da ne hayrına yapacam lan! koskoca dünya devi. 3-5 atarsınız birşeyler yolumuzu buluruz.
  3. bugün denediğim, harika bir sonuçla karşılaştığım, mükemmel saç boyası. bundan sonra evde saç boyaması için birilerine yalvarmaya gerek kalmadı.
  4. kullan kullan bitmiyor arkadaş bu süper bişey bu açıdan.
  5. 66/46 numaralı boyayı elazığ'da bulamıyorum.
    ilgililere duyurduğum boya.
  6. kullananları ilgilendiren boya.tamam amk ne bekliyodun yani oturalım bütün gün ülke problemlerini,evrim teorisini,küresel ısınmayı mı tartışalım.demek ki bu boya da dikkatimizi çeken bişi olmuş ki gelmiş buraya yazmışız.şimdi sen buraya gelip bizi bozdun yaa ufff ne biçim bi cool oldun.

tanım:kullananın,merak edenin yorum yaptığı boya gelip first world problems yazmak sizi daha entel ve daha bilgiç yapmaz.

koleston köpük boya hakkında bilgi verin