1. ankara - kizilay'da bir cafe. haftanin dort gunu canli muzik, nargile keyfi, kupa sarap, biraver...
    ankara'da en iyi nargilesi olan yerlerden biri(idi). pvc kapli bahcesi kisin da acik hava da oturma keyfini veriyor.
  2. kolibali'nin ' li ' siz hali
  3. oldukça kötü nargilesi olan bir yerdir. okadar kötüdür ki hayatında en fazla 2 kez nargile içmişi biri olarak bile daha ilk çekişte bunu farkettim; nargile duaenleri ise iade ettiler nargilelerini. kardeşim mentollü nargile olarak kullanılmıuş nargileye sonradan elma koyarak millete kakalamaya çalışırsanız mentollü elmalı nergile olur o, kimse de beğenmez.
    biraları pahaldır(50cl 5 ytl, o civardaki çoğu yerde 4 ytl dir) ama mısır getirmeleri iyi bir şey. biraları orta hallidir; limonlusu fena olmuyor ama iyice gazoz oluyor.
  4. ankara karanfil sokakta bulunan ortamıyla,nargilesiyle çok sevdiğim ve sıklıkla gittiğim mekan. garsonları da genelde eğlenceli kafa tiplerdir. buranın önünden geçerken bile sizi durdurup kanka muhabbeti yapabilirler.
  5. ankarada okurken sıklıkla gittiğim bir yerdi. lakin kalitesinden çok dönüş yoluma yakınlığı ile gözüme girmişti. zira ne nargilesi ne ortamı ortalamanın üstündeydi. abuk subuk masa ve sandalyeleri vardı. umuyorum aradan geçen seneler içinde kendilerine çeki düzen vermişlerdir. gerçi vermeselerde ankaranın insanının bu durumu yadsıyacağını sanmıyorum.

koliba hakkında bilgi verin