şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem bir site.
    taşınmak için kutu lazım ise diye yazmışlar ama, kutuları seven bir insanı mutluluğa sevkeden bir oluşum.
    çok güzel.
  • dükkanların önünden bedavaya alabileceğiniz kolileri 5 tl ile 20 tl arasında satan garip bir site.
  • maliyeti göze alırsanız ve başka şekilde tedarik edebilecek zamanınız yok ise kesinlikle tavsiye edebileceğim bir site. normalde istanbul içi ertesi gün, ekstra bir ücret karşılığında ise aynı gün içinde derli toplu bir şekilde teslimatı yapıyorlar.
  • taşınırken kutuya ihtiyacınız olursa ve çevrenizden temiz kutu tedarik edemiyorsanız son derece yararlı bir site. ayrıca hava kabarcıklı zarf da satıyorlar. n11'den 10 tanesini 14 liraya almışken burdan 8 liraya alabileceğimi siparişi verdikten sonra fark ettim.

edit: dün gece 11'de verdiğim siparişi bugün 13'te bana teslim etmiştir. kendi kuryeleri var. çok memnun kaldım.
  • bu kadar mi boktan, bu kadar mi adi olur yahu? kutunun kartonu dandik, sekli semali yamuk. maymunlar cehennemi gibi memleket yahu, is yapmak zorunda kaldigin insanlar boyle insanlar. kici kirik karton kutu bu be. bunu daha boktan bir hale nasil getiririz diye oturup dusunmusler sanki.

alternatiflere bakin. memleket tuccari cogunlukla yani kalibrede ama baska yere bakin.