şükela:  tümü | bugün
145 entry daha
  • devlet hastanesinde gayet iyi bir ortamda gayet iyi bir şekilde yaptırdığım işlem. hayatımda hiç damar yolu açtırmamıştım, en kötüsü bu olabilir; elim şiş ve hâlâ acıyor. endoskopiyle beraber yaptırdım. yıllardır en büyük korkum endoskopiydi ama anneme endoskopi ve kolonoskopi yaptıkları gün ben bu işlemi yaptırırım arkadaş deyip karar verdim. sonuç: üç günlük diyete sıkı sıkı uymadım, x m şurubunun ilkini severek, ikincisini zorla içtim. iki saat sonra da geri çıkarttım... ona rağmen sabaha kadar tuvalete gittim. sancılar çekerken bin kere pişman oldum. yine de ağzıma geçirilen o plastik şeyden sonrasını hatırlamıyorum. beş dakka geçmiş gibi uyandım ve ilk sözüm tuvaletim var oldu. esasında içimdeki gaz oranından ötürü böyle hissetmiştim. alıştım ya tuvalette oturmaya, işlemden sonra bir yarım saat tuvallette kaldım. sırf gaz ve ses.
    sonuç ne gelir bilmem, endoskopi daha önemli benim için. şikayetlerim mideseldi çünki. boğazımdaki ilaç tadı dışında ondan da bir şey anlamadım. eve gelip uyuyup uyandıktan sonra hafif boğaz ağrım var ve canım dondurma çekiyor şiddetle. şeker ve gluten diyetim sekteye uğradı ama o şurup neydi beeee, fıstıdı fıstıdı ismail abi eter içti sanki....
3 entry daha