şükela:  tümü | bugün
  • absürd bir komedi olduğunu duyduğum film. umarım gişede iyi bir sonuç alır.
  • cumhurbaşkanı olsa olsa eyüp sabri tuncer'dir heralde.
  • başkenti köln* olabilir...
  • çağlar çorumlu'nun başrolünde yer aldığı, bkm yapımı, 21 nisan'da vizyona girecek olan komedi filmi.
  • şunların filmlisi.
  • ill teaser'ı çıkmış çağlar çorumlu ve mahir ipek ikilisi fragmanda bile göz doldurdular. erken konuşmak istemiyorum ama hem çağlar çorumlu'nun başrolde olması hem de teaser'ın hoşuma gitmesinden mütevellit, yılın komedi filmi olmaya aday diyorum.
    inşallah yanılmam çağlar çorumlu bugünleri çok zaman önce haketti.

"alın götürün kuran kursuna verin adam olsun."

buyrun teaser
  • teaser'ı yeni izledim ve çok beğendim. çok değişik bir kafa var bu filmde belli. absürd komedi ve çağlar çorumlu, bu sene bu film güldürsün bari yüzümüzü. bu arada amerika ne güzel tırsmıştı diyo hakikaten konusunu merak ettim.
  • teaser'ında büşra pekin, angela merkel duruşunu arz-ı endam etmektedir.*
  • - bkm oyuncuları
    - şive mizahı
    - taşrada dönen hikaye
    - 30 sene öncenin uzaylı mizahı

maddelerinin bir araya gelmesi ile "ohoo yine çöp, yine varoşa oynamak" diye iç çektirmiş teaser'a sahip yerli film.

kim bilir ne senaryolar bütçe bulamıyor diye çöpe giderken böyle sakil şeylerin hunharca yatırım alması. olm, yazık lan bu ülkeye.
  • kimbilir ne senaryolar bütçe bulamıyor? ya komik mi komik arkadaşım işte. belli sen de bişeyler yazmışım kimse siklememiş burda milleti kötülemeye gelmişin. uzaylı mizahının yenisi neymiş ya bu arada. teaserdan daha çok güldüm.