• soyu tükenmemiş nesildir. benim tokmak kafalı kızla hala devam ediyor onları kimse durduramaz.
  • 1981 ve sonrası doğumlu kişilerin yapmış oldu hareket. burnundan alıp direkt koltuk
    ya da sandalye altına sinsice bırakması eylemi.
  • ulan tek benim galiba dediğim nesil. az tokat yemedim aile büyüklerinden.
  • çok güzel bir nesildir. bir an önce pislikten kurtulmak isteyip, yanında tasarruf eden nesildir.
  • ulu reyis umut sarıkaya tarafından gönderme yapılan nesildir aynı zamanda.
    ilgili karikatür için burdan

itiraf edin şimdinin manken gibi olmuş çıtı piti, ortamlarda pembe sıçıyor diye bahsedilen kızları, titiz takilan erkekleri. o yaslarda hepiniz g.tu boklu birer pasakliydiniz ve siz de yaptınız!
  • sadece 1981 doğumlu değil benim gibi 1979 ve sonrası doğumlu kişilerin de yapmış olduğu harekettir. ayrıca o yıllarda kağıt mendillerin yaygın olmadığı ve haliyle bez mendillerin kullanıldığı öğrencilik yılları ile beraber kara tahtalı ve yine tahta sıralı sınıflarda okumuş nesildir. daha önce bu masa ve sıraların muhtelif yerlerine sürülmüş, yapışmış ve kurumuş diğer burun boklarına rastlanılması ile içinden hassiktir çekilmesine, kurumamışına denk gelindiğinde ise daha beter sıvayıp şimdi sıçtık denilmesine sebep olup epey uğraştırmış harekettir. en nihayetinde sadece koltuk ile sınırlı olmayıp çocukluk döneminin en pis alışkanlıklarının başında gelir.
hesabın var mı? giriş yap