• dünya üzerinde bi' tek bana seksi geliyorsa eğer üzülürüm, çok açık konuşuyorum.
  • -40 derecede bile anasının amı gibi terleyebilen, insanda bıçakla delik deşik etme isteği uyandıran orospu çocuğu vücut kısmı.
  • neden 'kolaltı' denilmediğini merak ettiğim sulak bölge.
  • epilasyon ile ilgili reklamlarda cinsel bölgeleri sembolize eden gayrıcinsel bölge... örneğin; konu mankeni hanımımız söz konusu cihazı koltukaltına sürerken spikerimiz "kılkoparan en hassas bölgelerinizdeki en kıvırtkan kıvrımlara bile kolayca ulaşır, üstelik farı sayesinde en karanlık yerleri bile gündüz gibi aydınlatır" der... ne bu şimdi?
  • akcigerlere en yakin bolge.omer seyfettinindi sanirim bi hikayede yabanci birisi bi turkle tartisirken yabancilarin koltukalti killarini kesmemesinin nedeninin buranin akcigerlere en yakin yer olmasi ve bu killarinda sogugu onledigi,akcigerleri usutmemek icin bi nevi ortu gibi bi fonksiyonu oldugundan bahsediyodu.
  • iett otobüs manzarası.
  • sarmısak-soğan karışımı aromalı bölge
  • denizden sonra mis gibi kokan yer. sanırım tuzlu su ile alakalı bir şey.

madem roll-on'lar zararlı, ve madem evde deniz suyuyla duş alamıyoruz, o halde en mantıklısı koltukaltını karbonatlı su ile yıkamak gibi geliyor bana. denenmeli.
  • sevişirken yalaması ve yalanması zevkli yerlerden. leş gibi ter kokmuyorsa tabii.
  • kol kapali durdugunda havasiz kalip sicaktan terleyen, terlemeden dolayi bakterilerin üremesi için en iyi ortam olan nemi saglayan bu yüzden koku yapmaya en müsait bölge
hesabın var mı? giriş yap