şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turk olmayan kizlardir cunku turk kizinin kolundaki tuy degil biyiktir*.
 • fast food restoran zincirlerinde çalışan kızlardır.

  dikkat edin, farkı göreceksiniz...
 • bacak, koltukaltı, bikini bölgesi, kaş ve bıyık kıllarını aldı(rdı)ktan sonra "ayy kollarında tüy vaaaar gördün müeeaa" diyen erkeklere yetti gari diyen kızlardır. kol kılı da her kıl gibi uzamakta, uzarken de kollar haşlanmış tavuk budu gibi görünmektedir, haşlanmış tavuk budu tüylü bir koldan daha az estetik olduğundan kelli kol kılları sarartılmaya mahkum edilmiştir.
 • ellerinde fırsat olsa, bunlardan biriyle çıkabilmek için ceplerindeki son parayla aspava'dan kebap ısmarlayacak türk erkeklerinin beğenmediği kızlar. oğlum bırakın artık bu kolu kıllı kız, bıyıklı kız, üç gün duş almayan kız, kezban kız, bilmem ne kız muhabbetlerini. o kız neyse, sen de onun erkeğisin işte. hepiniz aynı köyün insanısınız. ben doğma büyüme istanbulluyum deme şimdi bana, anladın mesajı.

  elinizde olanla yetinin, ne demeye bokunuzda boncuk arıyorsunuz anlamıyorum. sonra türk kızı vermiyor, türk kızı yatakta malak gibi yatıyor muhabbeti yaparsınız bi de. ulan sana her gün beş posta türk kızları gitsin rus kızları gelsin muhabbeti yapılsa, ben her kızı sikeyim ama karım, bacım bakire olsun muhabbeti yapılsa senin de cinsel hayatın deniz hıyarınınkinden farklı olmaz.

  bi silkelen, kendine gel. etrafındaki kadınlara götü kıllı kız, bacağı selülitli kız olarak değil de bir insan olarak bakmaya başla, saygı duy. sonra gel burada kezban kız muhabbeti yap. hadi cahilsiniz biliyorum. hepimiz cahiliz, hepimiz sevgili türk kültürümüzün saçma sapan normları altında kendi yağımızda kavruluyoruz. ama kendin sağa sola bok atıp, sonra başkalarında gördüğün her boka imreneceğine kendini olduğun gibi kabul et önce. sonra da o elindeki halihazırda kabul ettiğin kişiği geliştirmeye bak. inkar inkar, nereye kadar?
 • garip kızlar. bilmedikleri bir şey de var. o kılları tek tek cımbızla alacak sapık erkekler de mevcut. hatta cımbızla aldığı kılı yutacak olan ve bundan cinsel haz duyacak erkekler de mevcut. mühim olan bahsi geçen türde sapkınlığı olan erkeği bulmak. kılları almak mesele değil yani.
 • yani yine yalnız geçecek yılbaşı akşamında hertürlü gideri olacak kız
 • bir, market kasiyeri olan kız geleneği.artık ciddi ciddi bu marketlerin kasiyer kızları işe alırken kollarını açıp baktıklarını düşünmeye başlıyorum, hep mi bana denk geliyor bunlar anlamadım ki.
 • biyolojik olarak insanlarda tüy değil kıl olduğunu bilmeyenlerce eleştirilen kızdır.
 • -abla ne sirasi bu
  -bicerdover.

  (bkz: john deere)