• bastan sona kadar hakli kizdir.

hayir bir kac yila kadar bu kadar populer degildi kollarin ustundeki killarin alinmasi. zaten. hep boyle bir kac akil yoksununun kadinlari ve sahip olduklarini baskalastirmasindan oturu birbirlerinden yuz bulup da bunun konusunu acip yorum yapabiloyorlar.

neymis? kolundaki killari aldirmamis mis. gotum. cok begeniyosan kilsiz kol, git kendi kollarindaki killari aldir, zaten bir kadina en yakin elde edebilecegin sey o kilsiz kollarin olur, bol bol sikersin, mutlu mesut yasarsin.

neden? neden hep sizin beyninizdeki mukemmeliyet formuna uymak zorunda olan kadinlar? bizde igrenc duran sey sizde durnuyor mu? biz bayiliyoruz mu sizin mamut vucudunuza?

edit: yazim ama garantisi yok.
  • şimdi kimse "kol kılını almak artırmaz azaltır" geyiğine girmesin. bugün kolları her ay almanın bedeli ekstra 20-25 lira. atıyorum tüm ağda diye gidiyorsun 55 lira diyor. ay göbeğimi de al, ay kolumu da al, ay bıyık var biraz, ay çenemde de mi çıkmış ne, ay kaşımı düzelt... ayda 110-115 liradan aşağı kurtulamazsın. e şimdi her ay ekstra 25 liralık kol, almazsan hiç gerekmeyecek ama alırsan da her ay mutlaka almak zorundasın çünkü dik dik iğrenç çıkacak, kusura bakma senin eleştirebileceğin bir şey değil bence. parasını sen vermiyorsun.

evde kendin al dediğini duyar gibi oluyorum. bunun ne kadar ay aktı, soğukta dondu, elim yapış yapış oldu, çekemedim kolum morardı, ay oraya yetişemiyorum, ay burayı göremiyorum, ayna getir, ay o sırada ağda soğudu... ne kadar dertli olduğunu da bilmiyorsun...

abi neyin tantanasını yapıyorsunuz yaa. sana ne amk. yani tamam haklısın, cinsel tercihlerin seni ilgilendirir. işte kıllı seversin kılsız seversin bak buna bir şey diyemem; ama gayet de duyuyorum yani sadece sözlükte değil, "kolu kıllı o zaman kezban" diye damgalıyorsunuz insanları. sana ne ulan. tercih bu. o kızın tercihi.

amk ayrıca her ay verdiğim 115 liraya da öyle acıyorum ki anlatamam. annem de götürdü beni 13 yaşımda salona,18 senedir muhtacım her ay 115 lira veriyorum. ulan çok para bee. vallahi çok. öyle böyle değil. ağzınıza sıçam.
  • gayet normal bir insandır ve bu onun pis olduğunu göstermez.
    ayrıca bu başlık çok cinsiyetçi. erkekler kıl yumağı gibi dolaşıyor. leş gibi sigara içiyor daha deodorant sıkmaktan aciz
    bir kere koldakiler tüydür sevgili sözlük ahalisi. kıl olması için birşeyin sert siyah olması gerekir. o koldaki tüyleri sürekli
    aldırırsan sakala döner. aldırılcaksa da kişisel bir karardır. her dakika yapılmaması tavsiye olunur.
  • ellerinde fırsat olsa, bunlardan biriyle çıkabilmek için ceplerindeki son parayla aspava'dan kebap ısmarlayacak türk erkeklerinin beğenmediği kızlar. oğlum bırakın artık bu kolu kıllı kız, bıyıklı kız, üç gün duş almayan kız, kezban kız, bilmem ne kız muhabbetlerini. o kız neyse, sen de onun erkeğisin işte. hepiniz aynı köyün insanısınız. ben doğma büyüme istanbulluyum deme şimdi bana, anladın mesajı.

elinizde olanla yetinin, ne demeye bokunuzda boncuk arıyorsunuz anlamıyorum. sonra türk kızı vermiyor, türk kızı yatakta malak gibi yatıyor muhabbeti yaparsınız bi de. ulan sana her gün beş posta türk kızları gitsin rus kızları gelsin muhabbeti yapılsa, ben her kızı sikeyim ama karım, bacım bakire olsun muhabbeti yapılsa senin de cinsel hayatın deniz hıyarınınkinden farklı olmaz.

bi silkelen, kendine gel. etrafındaki kadınlara götü kıllı kız, bacağı selülitli kız olarak değil de bir insan olarak bakmaya başla, saygı duy. sonra gel burada kezban kız muhabbeti yap. hadi cahilsiniz biliyorum. hepimiz cahiliz, hepimiz sevgili türk kültürümüzün saçma sapan normları altında kendi yağımızda kavruluyoruz. ama kendin sağa sola bok atıp, sonra başkalarında gördüğün her boka imreneceğine kendini olduğun gibi kabul et önce. sonra da o elindeki halihazırda kabul ettiğin kişiği geliştirmeye bak. inkar inkar, nereye kadar?
  • lazer epilasyonun ne bok olduğunu bilmeyenlerin akıl vermeye çalıştığı kızlardır.

bre amına koduğum, sen hiç araştırdın mı lazer epilasyon nedir ne değildir, hangi tarz kıllara uygulanır? kılları lazer epilasyonla tamamen bitmiş tek bir insanla karşılaştın mı göt oğlanı? hayır di mi? şimdi bir de başlığa bak bakayım, ne yazıyor orada?

tüy.

evet lazer epilasyon denilen nane kıllara uygulanır. tüylere değil. kesin sonuç vermez. siktiğimin şeyi eşşşşşşşşek gibi de pahalıdır. ayrıca lazer dediğin şey de ışındır. gün içinde oradan buradan yeteri kadar ışına maruz kalırken bir de tüylerimden kurtulmak için, hiç kusura bakma, kanser riskimi bir miktar daha arttıracak değilim. ve hayır, lazer epilasyonun kanseri tetiklemediğine dair kesin bir şey yok. pazarlamak için tabi ki ağız burun kıvırıp "eaaa hayır öyle bir durum yok" diyecekler. 50 yıl önce lazer epilasyon varmış da herkes deli gibi yaptırıyormuş da etkisi ölçülebilecekmiş gibi.

koltuk altını tıraşlıyormuş, taşağındakileri kesiyormuş (bir zahmet); o yüzden ben de koluma ağda yap(tır)malıymışım. herif kıl tüy yok etme yöntemlerini sadece isim olarak biliyor, etkilerinden falan bihaber, tıraşla ağdayı bir tutuyor. ulan daha favorilerin çekilince ağzın yüzün bir tarafa kayıyor, kalkıp "vay efendim ince derilerine ağda yaptırsınlar" diye bik bik ötüyorsun. koltuk altı ve genital bölge kılları uzunluk bakımından başını alıp giden şeyler. 3 ay bırakırsan 3 ay uzar. koldakiler öyle değil amına koyim. adamı orangutana çevirmez, koku yapmaz. apoletlerini, sırtını, göğsünü aldırıyorsan o zaman "belki" bekleyebilirsin karşındakinden inanılmaz derecede kılsız tüysüz olmasını.

pezevenkliğin lüzumu yok. kapınızın önünde sıraya geçmiş olan kızlardan kolundaki tüyü aldıranları seçiverin, diğerlerine de laf etmeyin bir zahmet.
  • onlarca kişi tarafından, onlarcadan daha fazla kez akıl verilen kadınlardır...

bu ne lan... yok lazermiş, yok ağdaymış... sana ne, sana neeee ?? sen lazerin ne kadar acı verdiğini biliyor musun, sen ağdanın insanın anasını ağlattığını biliyor musun, sen lazer kaç para biliyor musun, sen kime göre fazla kime göre azdaki kime göre! kavramını biliyor musun, sen omzundaki, kolundaki, göğsündeki kıllara götün yiyorsa lazer yaptırabiliyor musun, sen hormon bozukluğu, acı eşiği gibi kavramlardan haberdar mısın, sen türkiye gibi bir ülkede önem sıranı nasıl ayarladın böyle ya, sen herkesin cebinde bok gibi parayla mı gezdiğini sanıyorsun, sen sadece bağdat caddesinde gezip, oldu da mecbur kaldın diye bindiğin minübüste, dolmuşta gördüğün kadınların hayatlarını ne sanıyorsun, ne sanmıyorsun, sen ne kadar elit böyle şekilci bir şey oldun, hangi arada, hangi derede böyle oldun, sen, sen, sen varya sen... akıl akıl gel sikime takıl...
  • bakımlı olmanın temel gerekleri olan, her gün yıkanmak, dişlerini fırçalamak, sakal traşı olmak gibi faaliyetleri yerine getirmemekle kalmayıp, bir hafta aynı donla gezebilen, akşam yatarken giydiği tişörtle sabah kalkıp okula işe gidebilen, kollarımın altında neler oluyor neler bitiyor diye bir kez merak etmeyen ve ironik bir şekilde kıl tüy açısından çok bereketli erkeklerin yerden yere vurduğu kızlardır.
    kızlardan, kaşlarını, bıyıklarını, bacaklarını, bikini bölgelerini ve kollarını almasını, tırnaklarının düzgün ve ojelerinin ucundan kenarından çıkmamış olmasını, ayaklarına bakım yapmasını bekleyen bu erkeklere öncelikle sorulması gereken soru şudur.bugün sen bakımlı olmak için ne yaptın?sabah duş almayan, traş olmayan, kokmasını erkeksi bir özellik sanan adam gelmiş ama kızların kollarındaki kıllar çok iğrenç. ya senin sırtındaki halı sevgili erkek?ya suratındaki bir haftalık sakal? ya 2 gündür değiştirmediğin için önünde ıslaklık izi oluşmuş külodun?bunlar çok erkeksi ve seksi öyle değil mi.
    bu kadar tiksiniyorsanız ve rahatsız oluyorsanız, göz zevkiniz bozuluyorsa lütfen bakmayın, gözünüze takılıyorsa bu insanlarla arkadaşlığınızı kesin, zaten size layık değiller o yüzden onlara başka niyetlerle yaklaşacağınıza ihtimal dahi vermiyorum.ama bu konuda dırdırınızla kafa sikiyorsunuz artık.bunu beğenmeyen gitsin kabak yesin.en kılsızı o.
  • gayet normal olan bi şey yapıyolar işte. ne var ki bunda bu kadar şaşırılacak? eskiden kola ağda mı yapılıyodu olum? biri çıktı aldı kollarını, bi akım başlattı, etrafta bi ton tüysüz kılsız hatun oldu. hal öyle olunca az da olsa kollarında tüy olan kızlar göze batar oldu. hayır yani çok mu önemli? kolları mı kokuyor, yemeğine mi düşüyor bu tüyler? neyini rahatsız ediyor? hadi onu da geçtim sen, vücudunun her metrekaresinde kıl tüy olan insan, sen hangi hakla bu kızcağıza laf ediyosun? size gelince hormonel oluyo da bize gelince ıyy sarhoşken bile bakmam mı oluyo? kafan mı karışık olum? işin gücün mü yok?

nası da üzerine geldi, bugün bi arkadaşım traş makinamı ödünç vereyim istersen dedi. al onu g*tüne sok dedim. bu yüzden bütün hiddetim.
  • burun kılları bıyıklarıyla birleşen ve bıyıklarını fütürsüzca emenlere dert olur.
    benden bile feminst çıktı vay be
  • abi nası bişeysiniz siz ya? peşin edit: ben aldım hatta epilasyonla kurtuldum sayılır *ama bu nasıl bir dayatmadır? gerçekten hayatınız hiç yapmadığınız ve bir defa yapmak zorunda kalsanız muhtemelen sikseler bi daha yapmam diyeceğiniz bir şeyi kadınlara nasıl dayatırsınız bu kadar? bacağını aldı, koltuk altını aldı, özel bölgeyi aldı yetmedi bu sefer tekrar çıkıyor görüyorum ıyyy dediniz tonlarca para verip acı çekip bi de o kadar ışın yedi la bu kadınlar. yanıklar, kayıp paralar, bozuk psikolojiler. o da yetmedi göbeğinde de var, belinde de var dedin. onu da aldı. bu arada bacağı tekrar çıktı. onu alırken acaba favorisini, göğüs arasını ne bileyim kalan en ufak bi bölgesi varsa onu da alsa mı diye düşünmeye başladı kadınlar. bu arada sarışın da istiyosunuz diye gitti saçını da boyatıp güzelim kalitesini bozdu. her ay dibi çıktı. bu arada makyajı bakımı kokusu da en iyisi en çekicisi olmalıydı. çünkü mükemmel slav kadınlar var. gerçi onlar gibi uzun boylu olsa onu da reddettin be türk erkeği, malum sikko kadar boyun var, her yerinde kılın var ama muhteşem kadını istiyorsun. farkında mısın kadınlar senin yüzünden dış görüntüsü dışında bi şeye kafası basmayan, kompleksli, mutsuz, dayattığın baskılarla ezilen bi tuhaf bir şeye dönüşüyor. halbuki gidip doğal sarışın diye ağzının suyu akan kadının amının kılını örecek kadar uzatmış ve kıllı görsen gık sesin çıkmaz değil mi? özentiler sizi.

cidden yazık lan. tamam bacağını aldı zart zurt da. bu nasıl bir doyurulmaz istekler silsillesidir allasen? ne istiyosunuz lan. kabul et işte kadınlar kıllı varlıklar, senin gibi kendini kısıtlamadan yeyince kıvrımları olan doğurgan varlıklar kadınlar. gizli gay misiniz dicem gaylere hakaret olcak. ki onların kadın tercihinde bile daha zeki, stil sahibi, ne bileyim karakterli kadınlar var.
    sonsuza dek yok etse de o kılları, sana yaptığı çocuk bıyıklı olcak biliyorsun değil mi?
    sarışınların kılı yok bikerem diye hiç girme canını yakarım. sarışıaaaaan diye ağlamadan önce iki ingilizce kelime öğren de google'dan araştır bakalım madonna'dan tut dünyaca ünlü manken ve şarkıcı kadınların kıllarını gör.
    daha ne derim bilmiyorum. yazık. kıçınızdaki boku silmekle kendinizi bakımlı adledip burada yorum yapmayın ne olur. he bir de son olarak ben sadece türk erkeklerinde gördüm kılı tüyü bu kadar takmayı. avrupalı heriflerde hiç böyle bir kompleks yok kızlar. duydunuz mu beni. mesajımı aldınız mı? çok ciddiyim bak. bu kamiller nası slav diye tutturuyosa sizin de hakkınız beyinsel olarak gelişmiş, görgülü, seviyeli ve modern erkek. herkesin gönlüne göre olur umarım her şey.
hesabın var mı? giriş yap