• abartmıyorum her gün arıyorlar. yahu benden daha mı iyi biliyorsunuz? haftada bir kez(pazar akşamı) yıkanan bir adamım ben.

- efendim kombinizin bakım zamanı gelmiş.

- nerden anladın kardeş? duş mu aldın bizim evde?

- efendim sistemde görünüyor.
    - duş mu?

- alış gününüz! (sinirlendi burada)
    - onu ben de diyorum kardeş. pazar akşamları.

sonra da esas duruşa geçip aynı anda istiklal marşı'nı okuyarak kapattık. evet!
  • beni de hergün arayarak bezdirmiş orospu çocukları. konuştum aramayın diye sikikler hala arıyor. madem öyle kafamdan salladığım adrese göndericem orospu çocuklarını. aradıklarında 30 dakikaya oradayım deyip engeli basıcam mal gibi beklesin orospu çocukları uykumu siktikleri yeter kaç defa.
  • kombimiz olmadığı halde arayıp bakım zamanını hatırlatan telefon anonsu, demek birde kombimiz olsa neler olacak.
  • ben güneş enerjisiyle ısıtıyorum suyumu deyip onları mağdur etmeniz gerekir.
  • defalarca aradılar, bir kaç kez istiyorum seçeneğini tuşlayarak bir muhatap ile karşılaştım ve gayet kibarca uyardım. ısrarla numaramın sistemlerinden silinmesini ve tekrar aramamaları gerektiğini söyledim ve her defasında özür dileyerek tekrar aramayacaklarını belirttiler. ama aramaya devam ettiler. engelledim başka numaradan aradılar. en sonunda kendimden ödün vererek ağır sözler sarf edince sesleri kesildi. artık aramıyorlar.
  • komşuda pişer bize de düşer
  • gene böyle oturuyoruz aradılar geçen anlattı anlattı. dedim ki gelen arkadaşın kostümü var mı? iş kıyafeti zannetti sanırım "var" dedi. ben yokum arkadaşlar ilgilenecek dedim igdaş'ın adını kullanmadan adresini verdim öyle randevulaştık, kapattık...
  • ben defalarca 1 tuşuna basarak randevu verdim bu ibnelere. adres sorduklarında en hızlı edremit havalimanından burhaniye otogara taksiyle oradan da ayvalık otobüsleriyle hemen gelebilirsiniz diye tarif verdim ama gelmedi namussuzlar.
    be pezevenk hadi kombisi var mı yok mu bilmiyosun da lan doğalgaz bile olmayan ilçede oturan adamı ne sikime arıyosun?
    size o dökümantasyonu sağlayan firmanın da anasını balıkesirin çılgın eşekleri kovalasın..
  • başlık açacaktım ki varmış. böyle skindirik ülkeleri ayırt etmede birebir. ya neyse ben bişey demicem.
  • günde en az 4 defa arıyorlar. ben belki soba kullanıyorum nereden biliyorsun?
    randevu veriyorum bizim oraya servisimiz yok diyor. be amk çocuğu ne arıyorsun o zaman her gün?
hesabın var mı? giriş yap