*

şükela:  tümü | bugün
 • cuma akşamları 21:15'te tv8'de yayınlanmaya başlayan, tolga çevik ve salih kalyon'un sunduğu skeç-show programı. ilk bölüm itibariyle program engin günaydın'ın zagadaki skeçlerine çok benzemektedir. hatta tolga çevik'in performansı neredeyse kopyalanmış gibi denebilir. kanımca bu tarz bir komedi bayabileceği gibi çok komik de olabilir,gelecek haftaları bekleyip görmek gerekli sanırım.
 • şimdilik gülümsetmeyi başarmış tv programı. programda dünyadan bi haber 2 sunucu bulunmakta ve bu sunucuların gelen konukların hiçbirini tanımamaları üzerine çevirdikleri ya da çeviremedikleri muhabbetler dönmekte. özellikle tolga çevik çok doğal görünüyor bu programda.
 • sürekli değişen emirler veren bir yönetmen*, herşeyden bihaber ve oraya nasıl düştüklerini bilmeyen, ama yönetmenin isteklerini harfiyen yerine getirmeye çalışan, bu sırada da türlü hatalar yapan iki sunucu. şahane eğlendiren tv8 programı.

  izledikçe editi: giderek komikleşiyor efendim, durduramıyoruz. ancak stüdyoda konuk olan bölümler (genellikle programın başlangıcı), sadece tolga çevik ve salih kalyon'un bulunduğu kısma nazaran sanki daha yavan geçmekte.
 • tolga çevik ile salih kalyon'un harikalar yarattığı program. abuk subuk onlarca dizinin işgal ettiği kanallarda 1.5 saatlik bir nefes arası. mutlaka izleyin ve izlettirin.
 • tolga çevik ve salih kalyon'un güne bir tutam kahkaha kattığı program.

  gerçekten de izler izlemez tolga çevik çizdiği karakter ile bizi engin günaydın ve okan bayülgen'li skeçlere sulu götürüp az biraz suyla geri getiriveriyor. ve fakat bu benzerlik sadece programın orjinalliğine hafif bir gölge düşürüyor..o kadar..gayrısı dikizlendiğinde al sana kalite, al sana kahkaha.

  ayrıca piyanist, şantör, gitarcı ve yan roller insanı için :

  (bkz: özer atik)
 • gerçekten gülmek isteyenler için bu sezonun en iyisi..
  bütün haftanın yorgunluğunu atmak için birebir cuma gecesi programı..
 • zaman zaman kötü bölümler de ortaya koyacak olması kaçınılmaz olan, lakin ancak bu şekilde iyi bölümlerinin damakta tat bırakabileceği komik program.

  her ne kadar tolga çevik zaga'daki engin günaydın'ın hallerine biraz fazla benzese de eskiden beri çok güldüğüm salih kalyon'la müthiş bir ikili olmuşlar. kesinlikle izlemeye değer.
 • harika bir program, gerçekten çok çok komik ve yaratıcı. tolga çevik'in ciddi performansının yanına bir de salih kalyon. gerçekten mizah adına mükemmel bir iş çıkmış ortaya. umarım bozulmaz, umarım yayından kalkmaz.
 • bugünkü ressamlı bölümü gayet eğlenceli. antin kuntin dizilere 10 basar.