• bu sıkıcı yapmacık rollere haluk bilginer böyle gülüyorsa, acun iyi para vermiş demektir.
  • en son kış uykusu'nda izlediğim haluk bilginer'i böyle rezil ve zorlama bir yapımda görmek gerçekten de komedi türkiye'dir.
  • evde izlemeyeceğimiz programlara bir yenisi daha eklenmiştir.

tv8 zaten kaç numarada bilmiyorum ama öğrenme gereği hissetmiyoruz. bununla beraber 3adam, hülya avşar, alp kırşan, acun ve burcu esmersoy gibi insanların rotasyonlu olarak her programa çıktığını biliyorum. bu programa da ucundan kıyısından garanti gireceklerdir.

tv8 sanki erkeklerin bar, kadınların pastane açma dürtülerinden doğmuş bir kanal gibi. herkes her yerde her şeyi yapıyor işler dönsün diye.

izleyenlere iyi seyirler tabii. iyi izleyin
  • bi an burcu esmersoy sunuculuğunu yapmıyo zannettim.. az daha inme geliyodu.. bi şeyden de eksik kalsın şaşardım zaten.. onun dışında iticilikte gülse birsel mi yoksa gani müjde mi daha önde gider, onun da sonuçları belli olacak yarışmadır aynı zamanda.. benim favorim; eğer girdiği her işe dahil ettiği yeteneksizlikler kraliçesi karısı belma canciğer de varsa, banko gani müjde..
  • eğer güldür güldür'e rakip olarak çıkıyorsa. çağlar çorumlu'nun tek başına bile reytingin karanlık sularına gömeceği yeni tv programı. kim s*ker lan sarp apak'ı ahahaha. bi de aynı gün ve saate koyunda tam olsun;

(bkz: çorumluyu tadacağınız)
  • profesyoneller mi yarisiyor amatörler mi anlamadim. oyun boyunca 1 -2 cümle söyleyen yarismaci mi olur? bi de puanliyorlar bu performansı.. te allahim ya...
  • sürekli aynı rolü oynayan hatunun pro oyuncu olarak bulunduğu program
    (bkz: yalan dünya)
  • gulse birsel'i gag yillarindan beri ilk defa kendi kimligiyle televizyonda gorecek olmak beni mutlu etti sahsen. hemen bok atmaya calismayalim lutfen. ızleyelim, begenmezsek beraber atariz.
  • anlamadigim benim goremedigim ne goruyor da haluk bilginer butun skecleri agzi kulaklarinda izliyor.

gag ve ilk sezon avrupa yakasi sonrasi dibe batiyorsun gulse'cim. zirvede birakaydin keske.
  • jüri üyelerinin sahnedekilerden daha iyi oyunculuk sergilediği program.

zira başka türlü bu kadar eğlenemezler.
hesabın var mı? giriş yap