şükela:  tümü | bugün
  • hem en sevdiğimin en sevdiği, hem de en sevdiğim. acaba nedir? nedir? *

yepisyeni bir yazar. takdim etmekten onur duyarim. hosgeldi. cok pis yardirir bakin cunku hem zeki, karakterli, guzel mi guzel, ozel mi ozel. *

ayrica bir elektrik muhendisi adayi. editliycem bunu 2 yil icinde. * *

hafta sonu mf? mp?
  • "ruh hastasıymış. borderline" ın kurucu âzâsı. sdfghjfdaad. yonetim kurulu baskani. o derece etkili ve yetkili kimse.

bir aşk olayinin esiginde gibi, degil de gibi, biraz flu olsa da editleriz bunu da. di mi kız? asfggdsa. sozlukculerin instagram sayfalarina bir entry atsa su an, kendi hesabini mesela, bakin izdiham olur, tabiri caizse yıkarlar:) ama efendi kızdır. yabmaz.

çok seviyorum. çok iyi biliyor.

edit; bir aşk olayinin tam esiginde canimin ici. <3

canımsu sdfggfsadf.
  • dogum gunu pastasinin uzerinde "iyi ki dogdun nifak tohumu" yazan yazar. sdfhgfds.

aşık yazar bir de...
  • 5 aralık dünya mühendisler gününü kutladigim canimin ici. daha iki senesi de olsa benim icin kutlanasidir.

en sevdigim ama en sevdigimin de en sevdigi ayni zamanda. balonlar, havai fisekler, opucukler hep buralar.

(bkz: elektrik mühendisi)
  • beni güldüren yazar. ne büyük şeref, sen hepi topu dokuz entry yaz, bu güzide bilgi aktarmalarının birini bana ayır. çok onurlandım. hayır merak içindeyim, benim sesimi duymadan yaşayamıyor mu bu yazar? biraz uzaktasın ama bir deniz otobüsüne bakar, illa görüşelim diyorsan görüşelim valla.

ya da şöyle mi tanımlasam, @calamityceyn, @kaya ve @komicsansserif voltranı. başı ceyn, kıçı kimse kim... ilgilenmiyorum.

aynı yazarın farklı hesapları... anlamamak için salak olmak gerek, kişinin herkesi kendisi sanması ne acı... gerekli tespitler yapıldı sakin...

ceyn sen sıkıldın mı? sept nerde? ne şahane bir ikili olmuştunuz. eğleniyor, gülüyordunuz... hikayeler, bak bir tane daha anlatayımlar... tez zamanda kavuşun dilerim.

haaa bu arada hayatımda hiç akp yi bırak, bir sağ partili olmadım ama eskiden fetöcü şimdi iyi partici birinin bunu anlaması zor görünüyor...

bu arada benim sex hayatıma neden bu kadar taktın anlamadım. üzgünüm, karşı cinsten hoşlanıyorum ben. lütfen anla artık.

iyi pazarlar ceyn, öpüyorum.
  • hem en en en sevdigim hem de en en en sevdigimin sevdigi.

biraz degisik tanimliyorum ben bu yazari biliyorum farkindayim ama her gorustugumuzde kokusunu evlat kokusu deyip derin derin cektigimdir. ama ama ama bu hafta sonu o benimdir sdjkds.

en ufak kirginligimda yani basimda bitiverir. vefanin tanimi bu yazardir. en onemlisi hem nalina hem mihina gercekci bir insandir. net biriyseniz cok nettir.

cok seviyorum. iyi ki var. hep de var olsun.
  • bu ablayı (?) *şutladılar, bumerang gibi başka bir hesapla gelmiş yine muharrem ince'ye dadanmış :)

iyi partili rolü yapan aktroll'dür, rahatça engelleyebilirsiniz. hadi şimdi gel yine uçmuş diğer troll'lerin laflarını tekrar et nick altımda. :)) :*
  • muharrem ince'nin siktiği çomarlardan birisidir.
  • über ötesi sağ açık. sevdiğim, takip ettiğim yazarlardandır kendileri.

bir dörtlük bırakmak isterim kendisine:

aktroll diyenler kumda oynasın
    vurdukça vursun, kuduzlar ağlasın
    bilgine, bileğine kuvvet
    yazdıkça pembegötlüler hoplasın
  • şu anda her görüşten sözlük yazarı tarafından sağlı sollu tokatlanmakta. her entry'i tek tek okuyup keyifleniyorum. bundan sonra belki bir iki sayfa kitap okur.

(#83166677)