şükela:  tümü | bugün
  • zeytinyağının en müthiş hali, hep aradığım lezzet! sonunda migros’ta buldum...
  • hiçbir fabrikasyon zeytinyağı zeytinyağının en müthiş hali olamaz. teknik olarak imkansızdır.
    saçma sapan marka reklamı yapmayın.
  • birseylere "özel" bir isim veriliyorsa... orada kaliteden ziyade düttürü bir ürünü özenle iteleme calismasi vardir.

madem reklamini girdiniz, bahanemiz olsun, bilgililerden bu "gurme" nin karisik bir zeytinyagi olup olmadigi hakkinda aciklama rica edelim.

mesela buzdolabina koydugunuzda donar mi bu gurme ?
    kanola yagi karistirilmis vesaire olabilir mi ?
    tasla mi sikilmistir ? basincla mi sikilmistir ?
    farkli bahcelerin zeytinleri karistirilmis midir ?

zeytinyagi nasil olur ?

reklamini yapan bilgisini de versin lütfen.
  • komili gurme tanıtım filmi (bkz: aramaya inanmak)

arkadaşlar ürünün rengi flu, içinde tanecikler var, şişesi değişik kokusu değişik raftaki diğer zeytinyağlarına benzemiyor.geçen hafta migros app'den bakarken yeni ürünler kısmında gördüm.

migros linki

ben piyasada benzer bir ürün görmedim.
  • şu ana kadar denediğim zeytinyağlarının içinde en lezzetlisi açık ara en iyisi. ekmekle bandığınızda acılığın asidinin çok iyi ayarlandığını, çok doygun bir zeytin tadı ve koyu yeşil kıvamı ile kesinlike halis muhlis zeytin yağı tattığınızı anlıyorsunuz.

çekinerek emin olmadan almıştım , sınırlı sayıda üretilmiş sanırım (20.000 adet nasıl sınırlıysa artık anlamadım) kesinlikle deneyin derim.