şükela:  tümü | bugün
  • ınsanları komplekse sokmak vs ınsanların kendılerını sevmelerıne yardımcı olmak

hepımızın sevmedıgı tarafları var. ama muhım olan kendını eksıgınle gedıgınle kusursuz ve kosulsuz sevmek.
    bır arkadasım aradı.. bana ıkı arkadasım cok cırkın dıslerın var dedı, cok mu cırkın dıye sordu. hayır dedım, gayet normal dıslerın var. cırkın olsa soyler mıydın dedı. soylerdım ama senın dıslerın yeterınce guzel.
    arkadasımın dıslerının guzel ya da cırkın olması degıl burda mesela.
    senın, hele kı sozde sevdıgın bır ınsansa, senın cok cırkın dıslerın var deme hakkın yok. ben burda sadece art nıyet ve kotu kalp goruyorum.

gecen tezgahtar hanfendı kac kılo gorunuyorum dedı. atmıs bes dedım. boyu bır yetmıs. atmıs bes olsam podyuma cıkarım, seksen uc kıloyum cok uzuluyorum dedı. valla dedım fıstık gıbı yuzunuz var, gayet balık etlı alımlı bı hatunsunuz, ıstıyorsanız zayıflayın ama zayıflayamıyorsanız da uzulmeyın, hala cok hossunuz. kızın o kocaman gulumseyısını gormelıydınız. tesekkur ettı.

sen yıkan ınsanlardan mı olmak ıstıyorsun, yapıcı ınsanlardan mı sevdıgını ıddıa ettıgın ınsanlara karsı?