şükela:  tümü | bugün
 • 90'lı yılların öldürülen aselsan mühendisleri, güneydoğuda petrol, bor madenleri gibi bir dolu komplo teorisinin bugünlerde gerçek olduğunu görenlerin yüzündeki acı tebessümdür bir yandan da..
 • usame bin ladin'in denize atıldığına inanmanın yanında gerçekten çok hafif.amerika'nın tarihindeki muhtemelen en büyük suçluyu denize atmak.tabi tabi gomple teorisi bunlar.

  herşeyde komplo ararım arkadaş.daha doğrusu aramaktan ziyade her yazılana söylenene koşulsuz inanmam...ekşicilerin çoğu gibi.
 • büyü gibin sihir gibin birşeydir. gösterip elletmeyen kız gibidir.
 • beyninizi çalıştırmaya gerek kalmadan hem ideolojinizi savunup hem de her şeyi açıklayabilmenizden kaynaklanan hafifliktir.
 • bu olaylara aşırı derece inananlara mel gibson'un komplo teorisi filmini tavsiye ederim
 • komplo teorileri bilinç ve inanç ister. meraksiz insan anlamaz. hafifim hafifsin hafif.

  ayrıca;
  ılluminati için (bkz: #47947057)

  2023 için (bkz: #48066948)

  meraklisina duyrulur efenim.
 • george w. bush gibi birinin abd başkanı olduğunu gördükten sonra teoride değil bizzat pratikte hafiflediğim durumdur. her önüne gelene ''ufo görmüş cahil köylü'' muamelesi çekmek pek moda şimdilerde.
 • şu videoda gözlemlenebilen müsterihlik.
 • tanım: gülünç tespik

  şimdi gel düşük aykülü kardeş. bi komplo teorisini ele alalım. acaba komplo teoricisi diye aşağıladığın (öyle öğrettiler sana çünkü, anlamadığın her boka gompile bu dersen çok zeki olacaksın dediler sen de saf saf yedin) adamların bir iddiasını irdeleyelim..

  bakalım sen mi çok akıllısın yoksa global mafya götüne dayamış da haberin mi yok?

  thiomersal

  bu bir cıva bileşiği. aşılara koruyucu olarak konuyor.

  kompo teoricisi dediğin adamlar diyor ki bebeklere cıva enjekte etmeyin. neden? cıva bebeklerin beyninin amına koyuyor da ondan. örneğin otizm

  batı ülkeleri için söylüyorum bugün 50 çocuktan biri otistik..
  al tarihsel seyrine bak

  "sistem" dediğin şey 50 çocuktan birinin otistik olmasından çok memnun. muhalif olabilecek bir birey ailesiyle birlikte sahadan çekilmiş oluyor çünkü.

  ne tip saçma argümanlar geliştirip senin gibi sivri zekaların ağzına veriyorlar?

  1) bu kompleciler aşıya karşı
  2) o zaman kendin üret aşını

  1) kompleciler dediğin adamlar aşının ne olduğunu çok iyi biliyor. komplecilerin karşı olduğu şey aşı değil, aşılara cıva konması.
  2) dene bakalım sana ürettirecekler mi aşıyı?

  danimarka'da (sistem ülkesidir) bir deneme yaptılar göya... aşılardan cıvayı çıkardık dediler ama bak hala otizm oranları yükseliyor filan falan.. danimarka'da aşıdan cıvayı çıkardılar, yerine alüminyum koydular... alüminyum beynin bir numaralı düşmanı.. sonra da bu zırvalığı bilimsel gerçek diye piyasaya verdiler. sen de yedin.

  bak şimdi sana fda belgesi okutayım alüminyum içeren aşılarla ilgili

  ...as with other aluminum-containing vaccines....

  ...........adverse events reported during post-approval use of tripedia vaccine include idiopathic thrombocytopenic purpura, sıds, anaphylactic reaction, cellulitis, autism................

  http://www.fda.gov/…/approvedproducts/ucm101580.pdf

  gördün mü yan etkiler arasında ne var?

  evet.. bu kompileciler çok salak.. bi sen akıllısın...söyle de madalyanı versinler.