1. sırf eğlenmek için gecenin köründe kapıya inip o komşunun ziline acı acı basma sebebi, çok eğleniyoruz çook.
  2. 25 yillik dairedeki komsulardan gelince, insanin bi gozu yolda oluyor, ambulans ha geldi ha gelecek diye. bu yasta, tcik tcik tcik...
  3. merak uyandırıp duyanı dinleme ve daha net duyabilme çabasına sokan sestir. bazen dialoglar da olur. şöylesine tanık olmuştum:

-ellemeee...elleme acıyuur.......çhekiill!!!
  4. efendim zaman olur ki o ses komşudan değil de yan odadaki arkadaşlarınızdan gelebilir. işte o zaman uykusuzluk, sinir bozukluğu ve bunun gibi istenmeyen haller baş gösterir bünyede ki bu gerçekten hiç hoş değildir. hayır olan var olmayan var arkadaş ne deyim ben size...
  5. yine geliyor, hep geliyor. her sabah ve her gece geliyor. yeter amk midem kalkıyor.
  6. (sikiş kelimesi hoşuma gitmemekle beraber) bu ses bende, sevişen komşularımın suratlarını levyeyle dağıtma isteği yaratıyor.
  7. eğer yeni evlenmiş bir çiftin üst katında oturuyorsanız bol bol duyacağınız sestir ve evliliğinizin sandığınız kadar mükemmel olmadığı gerçeğini sık sık hatırlamanıza neden olur
  8. geceleri gelmesine alışkındım da bir keresinde sabah saat 7:30 da bir başladı tüm gece finallere çalışmak için uyumamış bir bünyede acayip afrodizyak etki yaptıydı.
  9. bazen yanlış alarmdır, kalorifer borularından gelen basınçtan kaynaklı ses olabilir, bazen ufak çocuk çığlığı olabilir. olabilir yani. hoş insanın gözü bir kere döndü mü her türlü sesi ona yontuyor.

komşu daireden gelen sikiş sesi hakkında bilgi verin