• eminim ki covid-19 ve sonrasında gelen sokağa çıkma yasakları ile sayısı artmış olan aktivitedir.
    5 yıl içinde çoğumuz müge anlı'nın konusu olabiliriz. dikkatli olun.
  • yıllar önce karşı daireye taşınan bankacı kızla yaşadığımız dramdır. bir akşam vakti kapımı çalarak “fazla hp laptop kablonuz var mi?” diyerek muhabbetimiz başlamıştı. sonra ne oldu derseniz kahveler, tavla partileri gibi sıkıcı olaylar işte. oysa o hayaller, fanteziler hayat bulsa o apartmanın ayakta duracak dermanı bile kalmazdı. çok düşünüldü, tartıldı. kapı komşusuyla seksin konforu bir yana riskleri ikimizi de korkuttu.sonuçta bütün istanbul’la sevişti kızcağız lakin komşuya sadece selam verdi.
  • “ acemi çapkın komşusunu sikermiş”
  • benim komşularım da arka bahçeye çardak yaptıralım diyor anca.
  • komşu komşunun a*ına muhtaçtır.
  • (bkz: komşu kızı)

bazı arkadaşlar amazon prime video'da izlediği filmden çok etkilenmiş.*
  • 3-4 yil once yan daireme bir aile tasindi, cok genc degiller, cocuklari yok, kadin ev hanimi.
    ben calistigim ve apartman kompil erzumlu akrabalardan olustugu icin cok bulasmiyorum komsulara, ayak ustu merhaba vs.
    bu yandaki kadin tum gun evde olunca, bu erzurmlularla cok cabuk samimiyet kurdu, kapinin önü her gun terlik doluydu.
    6 ay oldu olmadi, bir sabah baktim tasiniyorlar, sadece adam var evi tasiyan, kadin ortalarda yok, laf olsun diye sordum, hayirdir evi begenmediniz mi falan diye.
    adam kızardı, gecistirdi, oyle gerekti dedi.

meger herkes duymus, ben pot kirmisim soru sorarken, alt katlarda oturan genclerden biri ile eşini yakalamış, ben isteyten kiyamet kopmus apartmanda.

evet komsu evliyse cok kötü bir fikir arkadaslar.
  • komşu komşu who?

ben hiç bir komşumla böyle bir ilişki yaşamadım. merak ettiğim husus, herkese bu gözle mi baktığınız. komşuluk hukuku önemlidir. komşularınıza farklı gözle bakmamayı öğrenin.
hesabın var mı? giriş yap