şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kestaneli kurabiyeleri, frambuazlı cheescakeleri her derde deva bir fırın.
  • uno ile baslayan pan pan la devam eden olusumun ucuncu nesil zinciriymis.http://www.doruktrading.com/
  • (bkz: pan pan)
  • yeryüzündeki cennet adeta
    cihangirimizin vazgeçilmez sıcacık pasta börek çeşitli ekmek fırını...
  • müşteri memmnuniyeti, konusunda an itibarıyla göz yaşları içinde kalmamızı sağlamışlardır. yere göğe sığmasınlar, muhteşem müessese... şimdi bu duygu galeyanının hikayesini anlatmalı;
    efendim, aç ve şehir yaşamından muzdarip kişiler, bünyelerini şımartmak gayesiyle komşufırının eşsiz lezzetlerinin hayalini kurarlar. nişantaşı şubesinden pangaltı şubesinin telefonu alınır. fakat telefon ile ilgili teknik bir sorun vardır. sevgili nişantaşı şubesi müdürü sizi geri arayarak, pangaltı şubesi müdürünün telefonunu verip bu sorunu çözer. kerem bey aranır sipariş sevinçle verilir. o heyecanla kruasanın türü söylenmemmiştir. kerem bey kuruasan'ın çukulatalı mı, üzümlü mü, sade mi olduğu konusunda sizi geri arar.
    gerçekten adı gibi komşumuz olarak davranmıştır komşu fırın. tekrar ediyorum, muhteşem müessese.
  • bir an önce izmir'e de açılmasını istediğim fırın. ürünleri nefis; çalan müzikler ve oturma bölümünün temizliği konusunda biraz daha dikkatli olurlarsa mükemmele ulaşacaklar gibi.
  • pangaltı şubesindeki çalışanlarının para üstü vermeyi ve hesap kesmeyi asla beceremedikleri fırındır. beş kere gittim hepsinde sorun yaşadılar. fazla hesap, eksik hesap, karttan yanlış para çekme, yanlış para üstü... sipariş yetiştirmeye çalışan personel aynı zamanda kasaya da bakarsa olacağı budur.
  • eskişehir komşufırındaki dakikalarım güzel birer anı olarak kalacak korkarım ki, an itibariyle ülker grubunca satın alındığını öğrendim bu leziz mekanın.
  • kadıköy de migrosun ilerisinde yeni açılan bence beyaz fırına rakip olabilecek kadar güzel poğaçalar yapan yeni fırın ..fiyatları konusunda habersizim uygun mu değil mi tam bir fikrim yok anneler elinde çok hoş bir poşetle içinde tahıllı poğaçalarla stajdan dönen çocuklarına sürpriz yapacaklarında bu fırını tercih etmeliler..gidip görmek için sabırsızlandığım yer..
  • bir şubesi de optimum outlet ve eglence merkezi'nde açılmıştır yamulmuyorsam.