şükela:  tümü | bugün
  • her mahallenin dramı olan kızcağız yavrumuzdur.

kızcağız, bir şekilde orta halli bir ailenin, yarı serbest, yarı muhafazakar auroasında, ne yapacağını şaşırmış şekilde yaşamaktadır.

yaşı otuzu geçmiş, henüz evlenenemiştir.

kızımızın aynı zamanda çok iyi bir kariyeri vardır. iyi bir üniversite okumuş, çalışmış didinmiş, güzel bir meslek kazanmıştır.

bunların kimi avukat olur, kimisi fen bilimleri okur, biyolog olur, psikolog olur, kimisi doktor olabilir, bazısı öğretmen, bazısı dişçi, bazısı orta-üst seviye memur/kamu yöneticisi olur...

ama işte kızcağımız bir türlü evlenemez. gençken koca beğenmez, yaş ilerleyince de bir şekilde yaşı ona uygun adamlar artık evlenmiş olur, genç oğlanlarla da evlenecek değil... kızımız ana babasının evinde kurur kalır öyle.

mahallenin teyzeleri bu drama el atarlar. o kızcağızı komşulardan birinin yine evlenmemiş, iyi kariyerli oğluyla, yeğeniyle, şusuyla busuyla evlendirmek için arayışa girerler.

işin garibi nedir biliyor musunuz?

o kız da bu arayışa hayır demez. durun yapmayın, ben öyle görücü usulü evlenmem demez. o kadar kariyeri olan, okumuş, yükselmiş, iş bitiren bir insanım. davasına girdiğim insanları ipten alıyorum, kendime de bir koca bulurum, diyemez. demek istemez.

mahalle teyzeleri o koca adayını bulup getirsin, biraz eli yüzü düzgünse kızımız evlenmeye razıdır. kızımız alev alev yanmaktadır, o el değmemiş, kuruyup gitmek üzere olan küçük şeftaliyi sulu sulu ısıracak koca gelsin de, gerisi önemli değil. muhafazakar bir evde yaşadığından, o civcivli, tırtıklı, kol gibi vibratörleri de alıp evin içinde saklaması mümkün değildir. odasında yemek için mutfaktan salatalık taşımaktan iflahı kesilmiş haliyle, mahalle teyzelerinin bulup getirip koynuna sokacağı her kocaya razıdır.

çok mutlu olursunuz inşallah güzel yavrularım.
  • komşunun evde kalmış yüksek jartiyerli kızı'nın yanında koca bir hiçtir.
  • bi an kulaklarımın çınlamasına sebep olan tespit. bu uğurda nice mahalle teyzesinin veri tabanları çöktü. mesleğe veda ettiler. kendine güvenen mahalle teyzeleri eqlesin. (kıps)

edit: arkadaş ilk entry'yi sonradan editleyerek sonuna fantazilerini eklemiş. sazan oldum.
  • kendisine bilenen ama açılamayan asosyal bir komşusu var bu kızın.
    gidip açılmak lazımdır, kariyerin yanına çocuk da eklenmelidir belki.
  • (bkz: olsa da yesek)
  • bakınız bu bir dramdır.
    yoktur öyle bir kadın.
    olsa benim haberim olurdu. net.
  • yine bir arkadaş x sitesinin mature kategorisinden gelip vibratörlü salatalıklı tespit sıçmış. kadınları herhangi bir kategoriye koymaktan bıkmadınız aliminyum. hll spr dvm
  • bir hayaldir. anca, filmlerde olur.