şükela:  tümü | bugün
  • ince duvarlara sahip evin en sikko özelliklerinden yalnızca biri. kimseye özel hayat diye bi' şey yok böyle bi' evde. adamların hangi tempoda seviştiklerini, kızın bu sevişmeden memnun olup olmadığını bile anlıyorum artık. hatta arada, "pis herif gene kızı hiç düşünmedi" falan diyorum. sanırım en kötüsü bu sesi duymaya alışmak; libidom düşücek diye korkmuyor değilim hani sdfkljskdls bi' de başlarda nezaketen müziğin/televizyonun sesini falan açıyorlardı, şimdi napsak duyuluyo zaten amk diyip saldılar iyice işi. yakında enseye şaplak göte parmak moduna girip "birader, kız mutlu değil haberin olsun." diye kapılarını çalıcak seviyeye gelicem sanırım. lanet olsun müteahhit sana!!! utanmasa, buzlu camla ayırıcakmış evleri!!!

not: ortak duvara sahip odada değil de, başka odalarda sevişseler bile duyuyorum arkadaş ben bunu. bak duyuyorum diyorum dinlemeye kalksam...
    lan, yoksa bütün olay kulaklarımda mı?!?
    yok artık!

bi' de bunlar var:
    (bkz: #22420239)
    (bkz: #14324153)
  • gecenin bi vakti yukarıda komşunun köpeğinin sevişmesini duymaktan daha iyi olan bir olaydır.
  • yalniz uyunuldugunda adama cok koyan durum. basima geldi oradan biliyorum.
  • (bkz: ataşehir)'de duymazsanız şaşılacak durumdur.
  • (bkz: #18410033)
  • benimki gibi mutaassıp bir semte ve dolayısı ile mutaassıp bir apartmanda oturuyorsanız iyice garipleşen olay.
    bina inşaat halinde iken harç, kum, vs. taşıma işlemini kolaylaştırmak için için iki daire arasındaki yan yana odaların duvarları sonradan örülmüş, şansımıza da bizim kattaki duvar örülürken sesi izole edecek maddeden koyulmamış.
    bu duvarda hali ile benim odamın duvarı oluyor efendim. şansıma sıçayım ki yan oda da evin güzel kızının odası olmuyor ulan, olmuyor... üstüne üstlük abi-abla dediğim sevişgen ana babasının yatak odası oluyor, o oda. ulan yatak odasına girdi mi adamlar mutaassıplık filan hak getire. çatır çatır sevişiyorlar arkadaş, engelleyemiyorum. her gece 999'luk tesbih bitiriyorum "ya sabır" çeke çeke.
    kötü olan durum, kapıda göz göze geliyoruz her gün. yine aynı hareketler, yine aynı "selamun aleykum kardeş" demeler filan...
    bir gün dayanamayıp "siktirtme selamını kovboy!" diyeceğim, o olacak ulan!
  • bahçelievlerde stüdyo dairede yaşarken başıma gelen olay. hem de bir kere de değil en az 4-5 kere farklı günlerde duydum.bir gün dayanamayıp bütün komşularımı dolaşacaktım sesin kaynağı nerden geliyor diye, o derece bir olaydır. hele de bir yandan çalışmaya çalışıyorsanız, sikerim lan çalışmasını deyip votka nargile ikiline talim ettiğimi bilirim. madem duvarlarda yalıtım yok az sessiz yapın olan var olmayan var. *
  • komşunuz zenciyse "noluyo lan" demeden duramazsınız. *