şükela:  tümü | bugün
  • street fighter'da bison vardi, mutlaka hatirlarsiniz. hani onu "baysin" diye okuyamayan veletler de vardi atari salonunda (ki biz de velettik ama neyse). iste ona komutan ucan tekme derdi bazi veletler.

bu nedenle (kasti veya degil), sadece secmis oldugu nick ile birden, ansizin, apansizin sempatimi kazanmis bir insandir bu.
  • aynı dönemden lise arkadaşımdır fakat tek kelime bile etmişliimiz yoktur ne yazık ki.su an kendisinin komik bi insan oldugunu düşünüorum.
  • kısa bir süre sonra belki kendisini hayatım boyunca bir daha göremeyecem,bir acaip oldum bugün.neyse bu adam ritchie blackmore'u da gördü geriye kaldı iommi hah bi de angus onları da görürse tamamlar listesini sanırım.öte yandan zamanında şöyle bir muhabbette şöyle buyurmuştur kendisi

the last hard man:rob halford bir röportajında hiç erkeklee birlikte olmadığını söylemiş.
    ben:eee bu ne biçim gay o zaman...
    komutan uçan tekme:biz nasıl erkeksek o da öyle gay.
  • nazik teklifimi kırmamış ve aylık 2 milyon dolara tevazu göstererek onlibero.com da yazmaya başlamıştır. kendisine buradan teşekkürlerimi iletmek ve isviçredeki banka hesap numarasına altı aylık peşin ücretini söverek yatırdığımı belirtmek isterim...
  • bilgisayardaki tüm şarkıların olduğu listede shuffle aracılığıyla kendisinin şarkılarına denk geldikçe "hohoooy!" diyerekten bendeki 12 şarkısını ardarda dinlediğim kişi. hakiki tosun metal eşi benzeri olmayan bir eserdir, saygı duyulmalıdır.
  • metal oğlu metal isimli muhteşem çalışması ile metal müzik ile kemal sunal'ı bir güzel harmanlamış efsane bestekar..umarım yenilerini yapmaya mecali vardır hala..
  • önce 6 nesil geldi gitti dediler, sonra vicdansız, nasıl halka mal olmuş yazılarını nasıl toparlayıp gidersin dediler... flaş haber! olayın perde arkası öğrenildi! kendisi sözlükten kendi isteğiyle ayrılırken entrylerinin de silineceğini bilmiyormuş, sağolsun yedeklerini de almamıs o yüzden o güzelim emek, yüzlerce birbirinden komik entry yok olup gitmiş. bunun üzüntüsüyle kendini türkiye beyin takımına girmek için dorock'ta bira içerek problem çözmeye adamıştır. boş zamanlarında nargile nasıl içilir dersi vermeye kalkıp en çok dumanı ben çıkaracağım diye hava atar. ama iki el tavla atarsanız havasını almış olursunuz, zira kendisi son derece ballı bir insan olmasına rağmen pek etkin değildir. karşısındakini dumanla boğup yenme girişimlerinde bulunabilir buna karşı da tedbirli olun. nasıl olsa cevap verecek bir platformu yok diye gaza gelip devam etmemeli, zira her an karşılaşabiliriz. devam etmek için amerika'ya dönmesi beklenmelidir.
  • sürekli kendi şarkılarını dinleyen narsist bir insanmış efendim *.
    http://www.last.fm/user/ucantekme/
  • kendisiyle birlikte ülkemizin rock barlarından birine yaptığımız son çıkarma harekatında, öküz metal çalarken gidip rush istemesi takribi 20 dakika sonra rush ile başlayıp af buyrun california dreamin' ile devam eden dumurlar sonrasında söz konusu mekanı bi türlü terkedememiz,2 yıllık görüşmememizin sonucu yaşadığımız süper bir olay olmuştur.
  • sözlükte en çok özlediğim insanlardan. adını görmek bile neşelenmek için yeterliydi.