• sözlükte yazdıklarıyla insanı hem gülmeye hem düşünmeye sevk eden cidden komtanım demek istediğim, sozluk sayesinde en büyük kazanım olarak nitelendirdiğim büyükkkk insan dost bile hatta...
    güven duydum sevdim harika birisi işte
  • zamaninda almanya'da televizyondaki ilac reklamlarinin sonundaki uyariyi ezberlemeye kastigimiz insan.. "zu risuken un nebenvirkungen lesen sie die packungsbeleigen.. und fragen sie ihren artz" diye aklimda kalmis.
    zamaninda deniz makarnalari uzerinde gocek koylarinda beraber de gezindik. teknenin ucundaki olsa ola 3.5 metre uzunlugundaki tahtadan pespese atladik... o baliklama atladiydi sanirsam...zamaninda saroz da buz gibin denize de girdik.
  • nickini ilk gördügüm de "o ne?" dedigim , akabinde sevdigi futbol takımlarını*** ögrendigimde sempati duymaya ba$ladıgım suser.
  • yeni tanismama ragmen daha onumuzde bol ve zevkli spor sohbetleri yasayacagimiza inandigim, nickini ilk gordugumle bana askerligi hatirlatan kayakla atlayan komutan.*
  • street fighter'da bison vardi, mutlaka hatirlarsiniz. hani onu "baysin" diye okuyamayan veletler de vardi atari salonunda (ki biz de velettik ama neyse). iste ona komutan ucan tekme derdi bazi veletler.

bu nedenle (kasti veya degil), sadece secmis oldugu nick ile birden, ansizin, apansizin sempatimi kazanmis bir insandir bu.
  • solo manyagi street fighters gitaristi..
  • mistır bizon
  • hep güldüren bir matematik insanı. üstü açık bir vosvosta gitar çalarak önünüzden geçen birini görürseniz o komutan uçan tekmedir. k.u.t., bugünlerde nefes tutma egsersizleri yapmaktadır. kendisini bir türlü rahat bırakmayan magazin basınına, "amacım nefesini tutarak intihar etmek değildir. atlantise yüzebilmeyi hedefliyorum" diye beyanat vermiştir. allah da kendisini güldürsündür.
  • bir cunet arkin gurusu komutani olarak sevdigimiz ve alaka gosterdigimiz, siyah beyaz suser.
  • acaba bu adam paso askerlerini doven sayko bi subay mi dedirten sahsiyet.
hesabın var mı? giriş yap