şükela:  tümü | bugün
 • konya'nin yuhalanası bir televizyonu, islamci cevrenin allah rizazi icin reklam verdigi tv.
 • belediye mali olan koyunoglu müzesini zapt etmis kurum, 2050 yilina kadar..
 • turksat üzerinden digital yayin yapan çok az sayidaki bölgesel/yerel kanallardan biri. http://www.kontv.com.tr/ seklinde bir de web sitesi var. haber portalimsi birsey.
  uydu frekans bilgileri:
  uydu: türksat 2a 42°
  frekans: 11973.0
  pol: v
  symbol rate: 2240
  fec: 5 / 6
 • türkiyenin ilk yerel kanallarından birisidir bu. 1993 yılı civarlarında açılmıştır yanılmıyorsam. bu kanal ilk çıktığı sıralarda bir şarkısı vardı ki aman aman clementinin şarkısından beter yer etmiştir o zamanlardaki bakir dimağımda. oyle zannediyorum ki şarkıyı benden başka hatırlayan kalmamıştır hatta bestecisinin bile hatırladığını sanmıyorum. bu nedenle kontv yöneticilerinden korunma, sığınma ve yardım talep ediyorum neslimin korunması için.

  hoşgeldin hoşgeldin bize
  hoşgeldin evimize

  kon tv kon tv

  seninle hayaaaaaatt
  bir başka güüüzeeeeellll

  kon tv kon tv

  ayrıca ilk zamanlarda sürekli adadaki kanatlı çocuğun tanrıyı bulmasını konu alan hay diye bi çizgi filmi, ayrıca hacca gitmeye çalışan osman gazi zamanında yaşayan ali adli bir çocuğun çizgi filmini -hatta gemi memi battıydı da bilmem bunu bi muhterem amca kurtardıydı- ve bi de bi diziyi gosterirlerdi. bu dizide de bi adam vardı, bunun bi arkadaşının oğlu vardı, bilmem bu çocuğa abdest almayı, güzel ahlakı filan öğretiyodu....

  yaaaaaaa nası yer etmiş kafamda bunlar... o zamanlar nası açıkmış bizim kayıt cihazı. merhum freud yaşasaydı da psikanaliz filan yaptıraydım. ssk da filan var mıdır acep iyi psikanaliz yapcak?
 • gece can sıkıntısından televizyon kanalları gezilirken, ilahiyatçı bir hocayı konuk etmiş bir programa rastlanılır bu kanalda ve olaylar gelişir...

  ilahiyatçı hoca: kadının gözünü kaldırıp erkeğe bakması haramdır, erkeğin de aynı şekilde, insanın maneviyatı değişir...
  sunucu: evet hocam haklısınız haramdır...
  ilahiyatçı hoca: yalnızca canlıya değil, cansıza bakması da haramdır illa karşında olacak diye bir şey yok yani..
  sunucu:` :gözleri yerinden çıkmış bir şekilde`ama hocam onlar video film falan ama ama onlar da mı günah???

  artık kendisi nasıl videolar izliyorsa aklı çıktı resmen aklıma geldikçe gülüyorum hala.
 • oldukça güzel bir röportajcı/sunucuya sahip kanal. (bkz: mehdi misiniz)
 • hakkında konya büyükşehir belediyesi tarafından kurulmuş olmasına rağmen belediye idarecileri ve meclis üyeleri tarafından kurulmuş bir şirkete devredilmesi ve başka bazı iddialar olan tv kanalı.

  bir vatandaşın yolsuzluk ihbarı
 • iktidar televizyonu, belirtmekte fayda var bu televizyonu erbakan amca kurdurmuştu...
 • konya da sadece ve sadece siyasal islamcı olarak görev yapan bir kanal. haberleri hep belediyeler ve hükümet üzerinedir. kesinlikle eleştiri yoktur. mesela kürekle iki belediye işcisi belediye önünde ki karı kürürken çekilen görüntüleri , belediye karla mücadelede çok başarılı çalışmalar yapıyor olarak vermiştir. örneği çokcadır.
 • ilginç bir protesto gösterisine sahne olmuş kanal. programın moderatörü 150 desibel ile tarım politikalarını savunurken söz alamayan konuklar 1 dakika ayakta sessiz durarak moderatörü protesto etmiş. hoç moderatör 1 dakikalık sessizliği fırsat bilerek konuşmaya devam etmiş ama o da onun aymazlığı.

  link