şükela:  tümü | bugün
  • gratis'ten eklips marka olanından bir adet edindiğim güzellik edevatı. yüzümü bununla yıkamaya başladığımdan beri peeling yapma ihtiyacı duymuyorum, cildi pürüssüzleştiriyor, çenemdeki komedonlara bile iyi geldi. böyle dev ve bol şerbetli bir kemalpaşa tatlısıyla yüzü ovalamak gibi, bazen durularken "ay sen ne kadar tatlısın öyle^^" diye sevgi gösteriyorum çünkü aşırı sevimli, öpesim filan geliyor. fiyatı da uygun, alın vatandaşlarım.
  • gülsuyuna batırıldığında ya da ıslakken gül suyu dökülüp kullanıldığında daha da bir güzel olan tombalak.

edit: isolde'yi trollemek için değil gül suyu gibi şahane bir tonik ile kullanıldığında daha güzel bir sonuç verdiğini söyledim. gül suyuyla konjac süngeriyle yüz yıkamak dev etkili çünkü.
  • şerbete batırırsanız trileçe olur.
  • sadece suyla bile cildi tertemiz yapan, hafiften aydınlatan, cilt temizleme ürünü. keşke daha önce keşfetseydim.
  • patatese benzeyen konjac bitkisinin yenilebilir liflerinden yapılır. buradan süngerin ne kadar doğal olduğu da anlaşılıyor. hafif nemli haldedir bu sevimli sünger, yumuşacık bir yapısı vardır. akne ve siyah nokta görünümünü azaltır. cilt temizliği yaparken aynı zamanda peeling etkisi de yapar. herhangi bir sabun, temizleyici vs kullanmadan da kullanılabiliyor bu sünger, hatta temizleyici özelliğinden dolayı süngerin sadece ıslatılarak kullanılması daha sağlıklıdır. cilt tipleri için sade, killi, kömürlü gibi çeşitleri vardır.
  • başlarda kullanımı ne kadar kolay olsa da, bir süre sonra şekli bozulmaya ve incelmeye başlıyor. bu nedenle ortalama ömrü 2 ay. artık su çekemez olduğunda atmak gerekiyor. sade kullanılabilir ama yüz temizleme jelleri ile kullanıldığında daha iyi etki ediyor bence. watsons'ta satılan eklips marka olanını önerebilirim.