şükela:  tümü | bugün
  • ekonomik açıdan darboğaza giren vatandaşlarda artık teker teker şahıs konkordatosu ilan etmeye başladı. ilk kararlar mersin adliyesi ve kuşadası'ndan geldi. mersin'de z.ş. isimli şahıs, kuşadası'nda ise m.ş. konkordato ilan etti. vatandaş konkordato ilan edince mahkeme bir serbest mali müşaviri komiser olarak atıyor.

link
  • geçtiğimiz hafta yapmak istediğim, ama hanımın rezil oluruz diye beni engellediği girişim. helal olsun diyorum.
  • kocamın günlerdir "hakkımız var ben de ilan edicem" deyip durduğu fakat ısrarla "bizi rezil mi edeceksin" diyerek engelledigim yasal hak.
  • babamın günlerdir "hakkımız var ben de ilan edicem" deyip durduğu fakat annemin ısrarla "bizi rezil mi edeceksin" diyerek engelledigi yasal hak. evde huzur kalmadı aluminyum.
  • sayesinde endless spiral ve bu sunun evli olduğunu, tenev adında bir çocukları olduğunu öğrendiğimiz durum.
  • bizim 2 numara edicem medicem diyordu en son ama hatunu mu karşı çıkmış, rezil mi olmuş bir sebepten vazgeçmişti.
  • ben de kendime kayyum atanması için baş vurdum, sonucu bekliyorum.*
  • bizim bacanak da bundan ilan edecekmiş. ayten söylemişti. eğer böyle bir şey yaparsa rezil olursunuz. daha da senle görüşmem dedim. vazgeçmiş.
  • mahkeme konkordatoyu reddetip iflasa karar verirse ne olacak kişinin tüm mallarını satışa mı çıkaracaklar ??