şükela:  tümü | bugün
  • instagram da yeni bir parfum çeşidini satıkklarını ıddda eden sayfa . iddaa ları şu

konsantre parfum ;parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir,

?alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.

?ekonomikdir. 7 gr lık boyu hergun hergun kullanıldığında 2 ay dayanır, bereketlidir

?çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.

?farklı ve benzersiz bir hediyelikdir.

?eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.

bana çok ilginç geldi
    3 yıl sonra gelen edit :
    3 yıl once aldım denedım mudavimi oldum hala kullanıyorum . türkiyede bu kalitede partüm üreten satan yok , çok araştırdım çeşitli yerlerden denedim boylesını bulamadım. sahibi ile samimi oldum urunlerı ,özel olarak ithal ettiriyor, hem bu işin hastası kendi beğenmediği şeyi satmıyor.
    aşşağıda 5 6 tane iyi yazılmış yorum vardı obsesıs bir tip bunları sildirdi , farklı kimliklerle yazdı çizdi bişeyler ediyor. onlarada sozum iftira etmeyin varsa bi sorununuz sayfaya mesaj atın bir şekilde çözulecektir.
  • parfümün içine belirli oranlarda eklenen yağın saf hali olma ihtimali yüksektir. bu işleri yapan bir kişinin bu şekilde kullandığını görmüşlüğüm var ancak sağlık açısından sürüm nedir bilmiyorum zira bu gözler radyasyonlu çayı canlı yayında içen devlet bakanı da gördü.
  • siparişi verdim bakalım nasıl bir şey? test sonrası burası editlenecektir.

edit: 1~ konsantreparfum.com adresinden aldığım armani parfüm (en küçük boy) gayet dandik bir pakette geldi efendim paketi falan efsane değil yalancıyı zikiniz.

2~minik bilyeli cam şişede geliyor. sitede en küçük boy için 19 tl denmiş 3 tl kargo parası ve kapıda ödeme isterseniz 8 tl kapıda ödeme ücreti (!) ile 30 tl yi buluyor. sürat kargo ile çalışıyorlar kargocular beni evde bulamamış kargoya gittik yine 30 tl aldılar bunu da bilin.

3~parfüm gayet dandik (dandique eu de toilette) bildiğin hacı misi gibi. değil bir gün dışardan farkedilmeyi dibinden bir kaç saat dayanmıyor.

özet: 30 tl ye aşağı yukarı aynı hizmeti ve belki de daha iyisini zaten diğer dolum parfümcülerde buluyorum bence değmez.ederi kargo dahil en fazla 20 tl.
  • instagramdan yaptığı '' ekşi sözlükte hesabı olan yazarlar mesaj atsın , onlara bir sürprizim var '' çağrısı işe yaramışa benziyor.

başarılarının devamını dileriz , 2 kıçı kırık uyduruk koku için de bizi yanıltanlara teşekkürü borç bilirim.
  • reklamcı yazar kaçmış. hakkında olumlu entry girdirmek isteyen bir satıcı.
  • daha önce kendilerini makarna ve kömüre satan insanlara küfür ettiğim için özür diliyorum onlardan. kendilerini 5 ml parfüme satan orospu çocuklarını görünce, diğerlerine saygı duydum. aldanmayın. benim yaptığım mallığı yapıp kanmayın.
  • konsantre orospu çocukluğu
  • yorumlarına kanıp satın alma gafletinde bulunduğum parfümcü. ürünlerinin kalıcılığı 10 dakikayı geçmez. ''20 lira yaaa ne olacak sanki, denemekten bişey çıkmaz'' bile demeyiniz.
  • instagram’da hayvani yorumları görüp (bkz: issey miyake) siparişinde bulundum. normalde issey miyake’nin orjinal parfümünü alıyorum ancak yorumlarda aşırı memnuniyet görünce gidip orjinaline fazla vermenin alemi yok düşüncesiyle kullanmak istedim. ürün berbat arkadaşlar. orjinaliyle alakası yok. kalıcılık konusuda sınıfta kalıyor. yanılmıyorsam 50cc lik şişeyi 55 tl’ye kargo dahil aldım. zaten birkaç defa kullandım artık tuvalete falan sıkıyoruz. kesinlikle önermiyorum.