şükela:  tümü | bugün
 • instagram da yeni bir parfum çeşidini satıkklarını ıddda eden sayfa . iddaa ları şu

  ?orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir,

  ?alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.

  ?ekonomikdir. 7 gr lık boyu hergun hergun kullanıldığında 2 ay dayanır, bereketlidir

  ?çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.

  ?farklı ve benzersiz bir hediyelikdir.

  ?eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %2 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.

  bana çok ilginç geli
 • ınstagram daki sayfalarindan parfum almisliğim var orjinal bir parfümle arasinda hic bir fark yok tek fark fiyati öyle ki hayatta o parayi vermeye kiyamayip niche parfüm katogorisinde siniflandirilan amauge honour women 50 ml ve yaninda 5 cclik bir parfüme piyasa değerinin çok çok altinda bir fiyata sahip oldum. mükemmel bir kalicilikla birlikte çevredekilerin ne kadar güzel kokuyorsun ne kullaniyorsun söylemleri ise paha biçilmez. özetle piyasa değeri yüzlerce tlyi bulan parfümlere servet harcamak yerine deneyin denettirin efendim.
 • yıllardır prada candy kullanıyorum ama iki saat bile kalmıyor koku üstümde. türkiyeye gönderilen parfümlerde alkol oranı yüksek diye yurtdışından getirttim, yok anacım yok. bir de konsantre parfüm deneyeceğim, birkaç güne bu entry kendini editleyecektir.
  konsantre edit: uzun araştırmalar sonucu ürünü şuradan sipariş ettim iki günde geldi. izlenimim oldukça iyi. duştan sonra temiz vücuda konsantre parfüm uygulayıp ardından kıyafetlerime orjinal olandan sıktım. koku çok daha kalıcı hale geldi. orjinal olanı iki saatte bir yenilemem gerekirken konsantreyle birlikte kullanınca böyle bir ihtiyacım olmadı hatta ertesi gün bile -alt notaları da olsa- kokusu kalmıştı tenimde. kısacası beğendim ve kullanmaya devam ederim.
 • saf yağdır. inanmayan yalar
 • parfümün içine belirli oranlarda eklenen yağın saf hali olma ihtimali yüksektir. bu işleri yapan bir kişinin bu şekilde kullandığını görmüşlüğüm var ancak sağlık açısından sürüm nedir bilmiyorum zira bu gözler radyasyonlu çayı canlı yayında içen devlet bakanı da gördü.
 • geçen büyük iş adamları kadınları vs olan bir ortamdayken beni tüm hücrelerime kadar etkileyecek bir parfüm kokusu geldi burnuma. hiç huyum değildir gittim sordum böyle böyle lütfen adını söyler misiniz? eve gelir gelmez araştırdım internette. pahalı olacağını tahmin ederek kuzenim yurt dışından gelirken getirir belki diye düşündüm. bir de ne göreyim fiyat 1300 tl
  (bkz: yok artık lebron james)
  hayal kırıklığı ve hüzne gark olurken bir de ne göreyim bir çok nish parfümü konsantre halde satan konsantre parfüm de varmış kendisi. önce kolpa mıdır değil midir emin olamadım ama ne olacak 1300 tl veremeyeceğime göre en fazla 30 liram yanar dedim. verdim siparişi.

  kutusu ve paketlemesi efsane. ve o gün denediğim orijinaline yakın demeyeceğim bildiğin aynısı. mutluluğumu buraya dökmek istedim.

  uzun lafın kısası benim için ilk izlenim tek kelimeyle mükemmel özellikle rollon uçlu olanın performansına hayran kaldım. her kokuda aynı başarı var mıdır bilemiyorum ama kesinlikle denemeye değer. aferin size girişimci arkadaşlar yolunuz açık olsun, bir müşteriyi ölümcül olarak kazandınız.
 • kesinlikle denenmesi gereken bir parfüm formu. yağ şeklinde olduğundan son derece kalıcı ve fark edilir kokuyor. kendi kullanmış olduğum parfumlerden(cdg 2 man ve kilian cruel intensions) aldım benzerliğini gormek icin ve aralarında koku farkı bulamadım. aralarindaki tek fark konsantre parfumlerin deli gibi kalıcı ve fark edilir olması. e zaten biz de bunu istemiyor muyuz. fiyat performans olayına girmiyorum bile. milyarlık niş parfümleri ciddi uygun fiyata alıyorsunuz.

  edit: mesaj yolu ile web sitesi soranlar olmuş. soranlara ve sormayanlara, sevip de kavusamayanlara gelsin. http://www.konsantreparfum.com/
 • siparişi verdim bakalım nasıl bir şey? test sonrası burası editlenecektir.

  edit: 1~ konsantreparfum.com adresinden aldığım armani parfüm (en küçük boy) gayet dandik bir pakette geldi efendim paketi falan efsane değil yalancıyı zikiniz.

  2~minik bilyeli cam şişede geliyor. sitede en küçük boy için 19 tl denmiş 3 tl kargo parası ve kapıda ödeme isterseniz 8 tl kapıda ödeme ücreti (!) ile 30 tl yi buluyor. sürat kargo ile çalışıyorlar kargocular beni evde bulamamış kargoya gittik yine 30 tl aldılar bunu da bilin.

  3~parfüm gayet dandik (dandique eu de toilette) bildiğin hacı misi gibi. değil bir gün dışardan farkedilmeyi dibinden bir kaç saat dayanmıyor.

  özet: 30 tl ye aşağı yukarı aynı hizmeti ve belki de daha iyisini zaten diğer dolum parfümcülerde buluyorum bence değmez.ederi kargo dahil en fazla 20 tl.