şükela:  tümü | bugün
 • yıllardır beraber konsere gitmek için kime teklif etse reddedilen ve bunun nedenini bir türlü anlamamış kişi olarak burama kadar (bkz: alt çene) geldiği için bu başlığı açtım. kimse sorsam "projeyi yetiştirmeye çalışıyorum", "sonraki gün erken kalkmam gerekiyor", "kim ki o tanımıyorum", "o akşam memleketten misafir geliyor", "şu sıralar çulsuzum" gibi bahaneler söylüyorlar. doğru olup olmadığını anlamadığım için bir şey de diyemiyorum. eyvallah kaslı ve zengin biri değilim, eyvallah arabam yok ve üstüm başım paspal, evet yıllardır masa başında çalışmaktan hafif kamburluyum ve sıkışık dönemlerde çok zayıflıyorum, evet genelin dinlediği "bim"vari müzikleri değil kaliteli ve yön veren kişileri dinlemeyi tercih ediyorum. ama kesinlikle hangi yemek hangi esnaf lokantasında yenir, o müzik en keyifli nerede dinlenir, neyin uzmanı nerededir gibi şeyleri bilen, ankara'daki sanat galerinin çoğunu tanıyan ve tanınan biriyim ve yalnız başıma takılmaktan, bir mekana girerken 25 yaşında bir erkek olarak "acaba almasak mı" bakışlarına maruz kalmaktan usandım.
 • elektronikler için kaydolmak istediğim veritabanı. istanbul içindeki elektronik konserlere ayık bir şekilde gitmelik arkadaş harika olur.
 • müzik zevkime uyan kimseyi tanımadığımı bu yaz farkettikten sonra bana çok lazım olan veritabanı.
 • bunca yaptığı iyilikten sonra, varsa gitmek isteyen bi haluk levent konserine giderim.

  not: cinsiyet farketmez. haluk levent dinleyen insanla her türlü sohbet çevrilir.

  edit not: konsere verdiğin para bi şekilde “ahbap”larla iyi bi yerlere gidiyo. bu da motive eder.
 • bakın şimdi samimi bir tavsiye vereceğim buraya üye olacak arkadaşlara. bir şeyler yazıp sonra da kadınım diye not ekleyen sözlük yazarlarından özellikle uzak durun.
  haydin iyi konserler .*
 • bende volkan konak konserine gitmek istiyorum ama oraya iki sap veya yanlız gitmeyi iyi bulamadığım için gitmiyorrum. ama başka arkadaşlar başka sanatçılara beraber giderse bu başlık epey yararlı olur.
 • aaa varmış bunun başlığı.

  (bkz: bira içecek arkadaş veri tabanı)
  (bkz: kahve içmelik arkadaş veri tabanı)
  neden şu ikisi kadar ilgi görmediğini anlayamadığım başlık.