şükela:  tümü | bugün
  • 2 eylül 2005 akşamı, jon anderson konserinde başıma gelen durum. yanında biri olsun istiyor insan. keyifsiz.
  • kalabaligin icinde yalnizligi unutmak icin yapilabilir...
  • çok ekstrem durumlar dışında konserden alınan zevkin içine edecek durumdur. yeri geldiğinde elini omzuna atıp birlikte zıplayacak, yeri geldiğinde birlikte kafa sallayacak bir arkadaş alınan zevki maksimuma çıkaracaktır.

bu kişinin sevdicek olmaması yerinde bir seçim olacaktır zira o kalabalıkta fortçuluk ile uğraşan öküzler mutlaka olacaktır.

tek avantajı gerekli donanıma varsa* konserden hatun kaldırmak, konserden erkek kaldırmak gibi güzel olaylara vesile olmasıdır.
  • sosyallikle alakasız hadise. amaç gerçekten konser izlemekse, yapılmaması/yapılamaması düşündürücü durum.
  • bilemediğimiz 1 sebepten dolayı yalnızlık çeken 1 konsere gitmek. örnek olarak festival kapsamında olmayan, hatta ön grubun bile çıkmadığı konserler gösterilebilir.

edit : bu entry yazıldığında başlık "yalnız konsere gitmek" idi.
  • habire birilerine laf yetiştirmekten, sağa sola çekiştirilmekten kurtulmak, adam gibi konsantre olarak müziğinizi bölünmeden, keyfinizce dinlemek anlamına gelir. iyi bir tercihtir.
  • konser mahaline bir grup arkadaşlarla gidilip, wall of death esnasında alkolün etkisiyle hepsini kaybettiğim anda, yalnız başıma headbang yaparken, ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu anladığım eylem.
  • 19 haziran 2011 iron maiden istanbul konserine benim sahne önü arkadaşımın ise normal yerden bilet alma ısrarı sonucu gerçekleştirmek üzere olduğum eylem. ama hala kafamda sesler susmuyor.

birisi ; "lan iron maiden bu uğruna bulgaristanda gitmeyi düşünüyodun konsere, en iyi yerde git sahne şovuymuş falan ömründe bir kere olacak aptal olma" derken
    diğer ses ise; "lan olm tek başına gidicen gırgırını yapamıycaksın festival boyunca mal gibi etrafa bakınmalar hep surat asmalar 12-13 saatte yalnız durulmaz sacmalama" diyerek çok pis ikilemde bırakılıyorum. hakkımızda hayırlısı*

edit : konsere tek başına gidilmiştir. hiç o içimdeki diğer yavşak sesin dediği gibi mal gibi etrafa bakınmalar hep surat asmalar falan gerçekleşmemiştir. çok eglenilmiştir! bir kaç yeni insanla tanışılmıştır. yine olsa yine tek başına gidilir. ben o içimdeki sesi sikeyimdir! stop!