şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çaylak bir yazardır, şimdiden hoş gelmiş. arkadaşım olmadığı takdirde ben kimsenin nick altına yazı yazmam, ve bu olayı ilk defa bir çaylak yazara yapmam da garip, ama yapmam gerekiyor.

acil olarak yazar yapılması gereken bir çaylaktır. sadece bu entry' den yola çıkarak bunun gerekli olduğunu düşünüyorum;

sözlüğün bu yazar gibi yazarlara ihtiyacı var. "kdsllkdslks" gibi yorumlar yapan çaylaklar, " sonunda yazar oldum ehe mehe" tipi forum yorumları yapan çaylaklar ekşi sözlük yazarı oluyorsa, bu tip farklı, bilgilendirici ya da kendi tarzında yorumlar yapan kişiler bıkar, unutur buraları. sonra her yer dürüm kokar!

en acilinden yazar olmalıdır.
  • bir ekşi sözlük kullanıcısı.
  • kendisine ait bir blog açsa seve seve takip edeceğim, çaylak, yazardır. lakin müthiş azimli olduğunu düşünüyorum. kendisinin mesaj atmasıyla fark ettim. gerçekten detaylıca araştırma yapıp yazdığını girdilerinde görebilirsiniz. üst girdide bir suser arkadaş bahsetmiş ama yine de yazma ihtiyacı duyuyorum, kesinlikle okunmalıdır. #67573777

umarım yazar olur.
  • emektar çaylak .çaylak görünümlü yazardır hatta.fazla gecikmeden aramıza katılır umarım .
  • entryleri arasında şöyle bir dolanayim derken kayboldugum yazar adayı. belli ki eskilerden uçurulan, ya da halihazırda ucurulmamis ama ne olur ne olmaz diye ikinci hesabı hazirda tutan bir arkadaşımız. ne olursa olsun kesinlikle eksi sözlüğün ihtiyacı olan kan. ıyi ki yesillendirmis, iyi ki entrylerini okumusum. varolsun.
  • özelden bla bla bla mesajlar çekiyor. yahu arkadaşım ne zaman mesajı çaylaklara açsam biri gelip musallat oluyor. gecenin üçünde aynı mesajı 2 kere çekmek nedir arkadaş?
    ayrıca parti tutmuyorum, türkiyede yaşayan insanların yüzde 90 ından iğreniyorum.
    yunan saldırsa, yunan tarafına geçerim diye entry’im var. daha açık nasıl olabilirim ki?
  • boktan algoritmalarla yazar alımı yapmak yerine 2 tane düzgün stajyeri part-time çalıştırsalar ekşi sözlükteki yeni yazar kalitesinin ne kadar dğeişeceğini bizlere göstermiş güzide çaylak.
  • yazar olması gerektiğini fark ettiğim çaylak statülü suser.
    bir başka yazar tarafından bir entry'si hakkında konuşurken fark ettim. emeğine sağlık kontrbaskancanisi.
  • bir arkadaş vasıtasıyla kendisinden haberdar olduğum bir çaylakmış. saçma sapan yazılar yazan ve nasıl yazar yapıldığı anlaşılamayan bir sürü boş yazar varken bu arkadaşımızın halen yazar yapılmaması ciddi bir hatadır. eğer yazar seçimi bir algoritmaya göre yapılıyorsa o algoritmanın da en baştan yazılması lazımdır.