• çaylak bir yazardır, şimdiden hoş gelmiş. arkadaşım olmadığı takdirde ben kimsenin nick altına yazı yazmam, ve bu olayı ilk defa bir çaylak yazara yapmam da garip, ama yapmam gerekiyor.

acil olarak yazar yapılması gereken bir çaylaktır. sadece bu entry' den yola çıkarak bunun gerekli olduğunu düşünüyorum;

sözlüğün bu yazar gibi yazarlara ihtiyacı var. "kdsllkdslks" gibi yorumlar yapan çaylaklar, " sonunda yazar oldum ehe mehe" tipi forum yorumları yapan çaylaklar ekşi sözlük yazarı oluyorsa, bu tip farklı, bilgilendirici ya da kendi tarzında yorumlar yapan kişiler bıkar, unutur buraları. sonra her yer dürüm kokar!

en acilinden yazar olmalıdır.
  • beni niye engelledin lan sorusunu sormama sebep olan yazardır.
  • ekşisözlüğe önlerine geleni aldıkları halde hala nasıl yazar olamadığını anlayamadığım çaylak. kabaca yazılarına baktığım kadarıyla ekşisözlüğün beklenen ve istenen formatına da gayet uygun ve güzel entryler var. arada kaybolup gitmesi yazar alımı hedesi* ile uğraşan arkadaşların başarısızlığıdır. en kısa süre içinde yazar olması dileğiyle.

edit: imla
  • entryleri arasında şöyle bir dolanayim derken kayboldugum yazar adayı. belli ki eskilerden uçurulan, ya da halihazırda ucurulmamis ama ne olur ne olmaz diye ikinci hesabı hazirda tutan bir arkadaşımız. ne olursa olsun kesinlikle eksi sözlüğün ihtiyacı olan kan. ıyi ki yesillendirmis, iyi ki entrylerini okumusum. varolsun.
  • boktan algoritmalarla yazar alımı yapmak yerine 2 tane düzgün stajyeri part-time çalıştırsalar ekşi sözlükteki yeni yazar kalitesinin ne kadar dğeişeceğini bizlere göstermiş güzide çaylak.
  • bir arkadaş vasıtasıyla kendisinden haberdar olduğum bir çaylakmış. saçma sapan yazılar yazan ve nasıl yazar yapıldığı anlaşılamayan bir sürü boş yazar varken bu arkadaşımızın halen yazar yapılmaması ciddi bir hatadır. eğer yazar seçimi bir algoritmaya göre yapılıyorsa o algoritmanın da en baştan yazılması lazımdır.
  • mesaj yoluyla spam gönderen çaylaktır kendisi.
  • “madem böyle böyle diyorsun şunu da yazsana” falan diye sürekli mesaj yazdığı için engeli bastığım bir maldonadodur.
  • bir ekşi sözlük kullanıcısı.
  • emektar çaylak .çaylak görünümlü yazardır hatta.fazla gecikmeden aramıza katılır umarım .
hesabın var mı? giriş yap