• uzun bir zaman sonra yazar oluşumdan en haz alacak kişidir.
    ilk entrymi de kendisine ilk işimin bilgisayarından yazıyorum, ne çok ilk yaşandı bilader.
  • yüreği güzel olan/düşünmekten yoksun olmayan bir in insan olarak benim için hep güzel şeyler istedi. umarım hayatının hiçbir döneminde hayal kırıklığı yaşamazsın.
  • yıllardır saplandığım bir konuda bugüne kadar bana adam akıllı yardımcı olan tek insan. altını tekrar çiziyorum insan. 'unut gitsin' veya 'git konuş'culardan hiç değil. yol göstereni olmamış o da kendisi çizmiş yolunu. benim gibi bu tip şeylere ihtiyacı olanları da unutmuyor. fakat mk'nun boş işleri henüz bir araya getiremedi bizleri.
  • keşfedilmesi, daha fazla oturup zaman geçirilmesi elzem olan yazardır.

tutkulu, sadık, yaren, vefalı, dost... kısıtlı bilgiyle naçizane olarak tespit edebildiğim özellikleridir.

devamı ve daha fazlası için aksiyon adamı 11nisan2005'ten aksiyon beklemekteyim.

taksim'de, galiba kaybettiğimiz bir maçtan sonra o, ben ve 11nisan2005* nevizade geceleri'ni söyleyerek yürüyoruz. alkol gani. etraftakiler rahatsız olmaya başladı. ''susun lan'' dedim, ''ne susçaz oğamuğağoyiim zhahahhahhoo'' dediler. intikam anını kollamaktayım.
  • müthis dj.
  • pertevniyal yıllarımdan sınıf arkadaşım olan komik ve kaliteli adam. cim bom diye bağırması hala akıllardadır.
  • eğer bir söz vermişse zarar görecek olsa bile verdiği sözü tutan, elleri soğuk kalbi sıcak yazar.
  • adam gibi adamdır kendisi. sohbeti de bir o kadar keyiflidir.

bir süredir görüşemiyoruz aralar açılmasın kardejj *
  • şimdi o da asker.
  • kendisi benim ilk arkadaşım ve dostum olur. 23 sene olmuş valla.

zor bulunur onun gibisi değerini bilin
hesabın var mı? giriş yap