şükela:  tümü | bugün
  • yurdumuzun bulvar gazetelerince çok kullanılan bir dişi manken türü. koca kıçlı, selülitli ve sivilceli olurlar. genellikle kombinezon, don sütyen veya sadece donla ama kollar memeyi örtmüş surette poz verdirilirler. ondan sonra her türlü haberin (genellikle sağlık haberlerinde vazgeçilmezdirler) üstüne, altına, içine, "uysa da kodum uymasa da" mantığıyla serpiştirilirler.örneğin, hafifçe sırtını dönmüş, bir eliyle meme yamaçlarının görünmesini engellemeyecek şekilde meme ucunu örtmüş diğer elini de küçücük donunu zorlayan koca kıçının üstüne koymuş, taşmış rujuyla "seksi seksi" gülümseyen mankenimiz "soğuklara dikkat! grip kapıda" haberinin fotoğrafıdır.
  • geçmiş bir olayın gelişmesini ve sonucunu aynı biçimde yansıtmak üzere canlandıran kimse.
  • bir recep tayyip erdoğan değildir.
  • @everybody knows isimli yazarın ricası üzerine youtube videosunu izlediğim standupcı. bu tip gösteriler bana hitap etmediği için yorum yapmamın anlamsız olacağını düşünüyorum. yolunda başarılar diliyorum.
  • stand-up adına bir şeyler yapmaya çalışan hevesli bir arkadaş. pek fazla stand-up izlemem fakat orta seviyede bir iş olduğunu söyleyebilirim. umarım hevesi kırılmaz ve devamı gelir.
  • youstandtuber! kendisine basarilar dileriz. amin
  • ortalama bir youtube komedyeni. başlangıç için başarılı.
  • (bkz: abdullah gül)
  • bilgi ve konu hakimiyeti ikinci planda olan kişi.
  • arka fon sesi cok fazla. muzik konusmayi bastiriyor. baslangic icin guzel ama ilerisi icin yeterli degil. tabiki gunden gune kendini gelistirecektir. basarili buldum. yolun acik olsun.