• bir recep tayyip erdoğan değildir.
  • komik değil, en azından ekşi sözlükte takılan biri buna gülmez. ama her mizahın da bir alıcısı vardır. bu videolarla youtube'ta tutunması pek mümkün değil. gerçekten tanınmak, para kazanmak istiyorsa standartlarını biraz düşürmeli. yoksa hem zamana hem emeğe yazık olur. tavsiyem başlangıç için youtube yerine tiktok'u seçmesi. tiktok'ta seviye çok düşük ve genelde her şey beğeniliyor. oradan kitle kazanıp facebook'a geçmesi, biraz da oradan kitle alıp youtube'a geçmesi. bunlar da uzuuun süreler alır. gerçekten istiyorsa pes etmez ve başarabilir. ama dediğim gibi youtube'ta 0'dan yükselmek artık çok zor. yaptığınız işte çok iyi olmanız gerekir bu arkadaş da çok iyi değil, olması gerekli de değil kitle kazanmak ve başarılı olmak için.
    edit: ayrıca alenen reklam yasak diye biliyorum. bence reklam kısmını sil sayın yazar.
  • komedyen olanı için söylemek gerekirse; videosundaki esprileri, kağıt üstünde fena değil. kötü diyemem çoğu yerde "evet ya! doğru." dedirtiyor ama biraz uygulanış (üslup, tonlama, jest-mimik), akış ve geçişler (giriş -gelişme-sonuç+twistler) gelişirse amacına daha uygun olacaktır. yani mesela aynı esprileri cem yılmaz'a, ata demirer'e, versen farklı, doğu demirkol ya da oğuzhan uğur'a versen farklı, yorekok gibi efektli sesle arkaya hipnotik oyun videosu koyarak yapsan farklı, okan bayülgen programında söylese farklı etkiler bırakır. bu şekliyle fastfood gibi bir etki bıraktı bende. biraz hızlıca yapılmış gibi. üzerine biraz sos istiyor.
  • @everybody knows isimli yazarın ricası üzerine youtube videosunu izlediğim standupcı. bu tip gösteriler bana hitap etmediği için yorum yapmamın anlamsız olacağını düşünüyorum. yolunda başarılar diliyorum.
  • yurdumuzun bulvar gazetelerince çok kullanılan bir dişi manken türü. koca kıçlı, selülitli ve sivilceli olurlar. genellikle kombinezon, don sütyen veya sadece donla ama kollar memeyi örtmüş surette poz verdirilirler. ondan sonra her türlü haberin (genellikle sağlık haberlerinde vazgeçilmezdirler) üstüne, altına, içine, "uysa da kodum uymasa da" mantığıyla serpiştirilirler.örneğin, hafifçe sırtını dönmüş, bir eliyle meme yamaçlarının görünmesini engellemeyecek şekilde meme ucunu örtmüş diğer elini de küçücük donunu zorlayan koca kıçının üstüne koymuş, taşmış rujuyla "seksi seksi" gülümseyen mankenimiz "soğuklara dikkat! grip kapıda" haberinin fotoğrafıdır.
  • ortalama bir youtube komedyeni. başlangıç için başarılı.
  • 100ali
    tavukoğlu
    apogül
    vd...

not: reco’nun düşük profilli robotları...
  • geçmiş bir olayın gelişmesini ve sonucunu aynı biçimde yansıtmak üzere canlandıran kimse.
  • espriler cok yaratici olmasa da kotu degil ama tonlama ve mimik eksik gibi. fon muzigi de yardimci olmuyor maalesef. donup donup izletmez, izleyeni de arkadasina yollatmaz bu haliyle.
hesabın var mı? giriş yap