şükela:  tümü | bugün
 • bir youtube kanalı. aylardır bağımlılık yaptı. yüzüklerin efendisi, harry potter, game of thrones gibi popüler; montaigne denemeler gibi klasik bir çok eser var kanalda. bir kitap ortalama 8 saat sürüyor inanılmaz bir emek çok az karşılık alıyor.
  kitapları radyo tiyatrosu şeklinde karakterlere farklı vurgu ve ton kullanarak seslendiriyor.

  tanımam etmem ama bu adama saygı duymak lazım.
 • işe gidip gelirken game of thrones serisini kendisinden büyük keyifle dinlediğim youtube kanalı.
  sonrasında yola dickens için yaptığı seslendirme ile devam edeceğim. zamanını verimli kullanmak isteyenlerle tavsiyemdir.
 • kitap okuyan youtube kanalı. sanırım genç bir arkadaş ancak işini güzel yapıyor. evde iş yaparken vs ses oluyor. ancak keşke biraz daha hızlı olsa. bazen yeni bölümün gelmesi o kadar uzuyor ki insan takibi bırakıyor.
 • harry potter serilerini ara ara açıp dinlemekten büyük keyif aldığım kanal. tonlamaları ve her karaktere ayrı yaptığı sesleri bütün seri boyunca bozmadan devam ettiren bir arkadaş kendisi. bilgisayarda uzun sürecek bir işle uğraşacaksam arkada açıyorum ve çok güzel gidiyor. zaten kitapları daha önce onlarca kez okuduğum için tüm dikkatimi vermem de gerekmiyor. arkaya ses olsun diye televizyon açmak gibi yani. tek negatif eleştirim bazen videoya koyduğu resimler arasında çok büyük spoiler olabiliyor. bunun dışında sesi güzel, diksiyonu güzel, yaklaşık 1 yıldır takip ettiğim ve yaptığı işe saygı duyduğum bir kişi.
 • bağımlısı olduğum youtube kanalı. 10 gündür aralıksız her gün dinliyorum. otobüste, iş başında vs müzikle değişebildiğim tek şey oldu kendisi.
 • çok büyük emek harcanan youtube kanalı.

  bu kadar kaliteli bir işin bu kadar az ilgi görmesi ilginç diyeceğim ama kitap fobisi bu denli yüksek bir toplum için çok da şaşırılacak bir şey yok.

  içerik kalitesinin ötesinde, seslendirmelerin tiyatral bir yöntemle yapılması ayrı bir güzellik katmış olaya. yıllardır süregelen uykusuzluk problemim sayelerinde son buldu, düzene girdi. umarım kanal sahibi verdiği emeğin karşılığını hem maddi hem manevi alır ve bu güzel projesi daim olur.
 • 3 yılımızı doldurduk kanala ilk abone olan 1000 icerisindeyim.
  okuyan arkadaş kendini çok geliştirdi ve çok büyük bir emek söz konusuz.
  gelir elde edebilmesi için ofiste sessizde açık bırakıyorum çünkü youtubedownloader ile tüm videoları indirdim arabada , uyurken , çalışırken reklamsız dinliyorum .
  çocukluğumuzun zevklerini sesiyle yasattigi için kendisine tesekkur ediyorum.