şükela:  tümü | bugün
  • dinlerken "tanrı bunu beni sınamak için mi gönderdi?" diye düşünme sebebidir. muhabbeti hiç ama hiç sarmaz, topukların kıçına vura vura kaçma isteği uyandırır ama ne olursa olsun muhteşem bir konuyu kendine bağlama yeteneği vardır.

- of belim ağrıdı ya.
    + kızıaam, sen ona ne diyosuun, benim belim var yaaa koptu geçen!
    - hadi ya? ayağım da burkuldu zaten geçen...
    + benim ayağım yürürken düştü, tekrar diktiler!
    - aykut da terk etti zaten...
    + o da bir şey mi? ben var yaa, can'la neler yaptım, dur bak anlatayım dinle..!
    - .....
    + bıdı bıdı bıdı bıdı....

bööyle gider işte. yalnız bu diyalogda kimin kendini anlatma meraklısı olduğu da pek anlaşılmadı gibi sanki. *
  • (bkz: yav hee he)
  • beni bilen bilir de, sonra bana şöyle mesaj atmış da, ordan yazmış da ben cevap vermedim de meee meeeeeeee meeeeeeeeee diye devam eden insan. bunu burçlarla sınırlandırırsak insanlığa ayıp ederiz sınflandırırız ve şöyle olur böyle olur.
  • kendine tapınan zavallılar.
  • çevremde fazlasıyla olan kişiler artık 2 türe ayırıyorum.1.farklı konulara geçilse bile anlattığı konuya takılı kalan yeni konuya bir türlü adapte olamayanlar.2.türler bunun bir üst versiyonu oluyorlar onların açılan her konuda yaşanmışlığı var ve paylaş paylaş bitiremeyenlerdir.tabi saygı duyuyorum 2.versiyona hiç değilse aynı hikayeyi yinelemiyorlar.
  • "kendimi anlatmayı hiç sevmem" diye lafa başlayanları çekilmezdir. ama yine de, kendinden hiç bahsetmeyip, "gizemliyim, çöz beni" tribindekilere yeğlerim bu arkadaşları.en azından ne düşündüklerini anlarsın.
  • kendini sevmez, aksine kendi hakkında şüpheleri vardır. belki lisede çok dalga geçilmiştir egosu yerlerdedir onu tatmin etme çabalarındadır. o konuşurken insanlar onu dinlermiş gibi yapıp gülümseyerek uzaklara bakar.
  • yaklaşık 10 metre mesafeden kendini belli eden. görüldüğü an uzaklaşılması gereken itici ve bir o kadar da garip insan modeli. seviniz sevdiriniz.