şükela:  tümü | bugün soru sor
  • devlet bankalarının faizde indirime gitmesiyle sektör temsilcileri de satamadıkları konutlar için %20 indirim kampanyası başlatmışlar. 15 hazirana kadar geçerli;

    "gyoder ve konutder ortak toplantısında konut fiyatlarında yüzde 20 indirim ilan edildi. indirimli fiyatlar 15 haziran'a kadar geçerli olacak. kampanya kapsamında ev almak isteyenler yüzde 5 peşinat ile 120 ay vadeli kredisini 0.98 faiz oranıyla ödeyebilecek. yetkililer, bu indirimle beraber kârları sıfırladıklarını belirtti."

    kaynak sputnik

    emlak sektöründeki durgunluk bu şekilde tescillenmiş oldu. yoksa bu açgözlü şeytanlar 1 lira indirim yapar mı?
  • cidden bir sıkıntı var demek. kar marjını sıfırlayacaklar ise en az %50 indirim yapsınlar. seçim sen ne büyüksün bedelli bekleyenler son çare sizsiniz biraz daha sıkın dişinizi. imar barışı süper fikir ama 24 hazirana kadar para işi zor, emeklilere bin tl o da iyi, varlık barışı, vergi affı bunlar da oldu. sırada bedelli af . savaşta ve seçimde herşey mübah. zaten şu işler biran önce çözülsün ülkece daha ciddi gündemlerimiz var gençlik tekvando federasyonu önünde kuyruk oluşturdu herkes bizi de yazın diyor.